Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Διαιτητές και βοηθοί σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Μεσσηνίας οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Τοπικής και στους τρεις ομίλους.

Αναλυτικά:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
17. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 19:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
18. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
19. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
20. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
22. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 02/11/19 18:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
24. Π.Α.Ο.Κ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
25. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
27. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 11:00
29. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/11/19 11:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
30. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό