Στο 20′ ο Βλαχόπουλος και πάλι έγραψε το 0-3.

Στο 34′ ο Κουτσουμπός μείωσε για το 1-3 όπου ήταν σκορ ημιχρόνου.

Στο 78′ ο Παλιάς στην πρώτη του συμμετοχή με σουτ μείωσε και άλλο για το 2-3.

Στο 88′ ο Μπίζος με πλάσε ισοφάρισε σε 3-3.

Στο 95′ ο Γεωργιόπουλος με σουτ έκανε την ανατροπή και το 4-3.

ΑΟ Μεθώνης – Ανδρουσα 1-1

Στο 28′ ο Θεοδοσόπουλος έκανε το 0-1.

Στο 43′ ο Πουλάκος ισοφάρισε σε 1-1.

Πανθουριακός – Πάμισος Μεσσήνης 0-0

Οι δυο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο με τον Πάμισο να κυριαρχεί στο πρώτο αλλά να μην μπορεί να βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα, έχοντας μάλιστα και δοκάρι με τον Σαραντόπουλο στο 32′ όταν από σέντρα του Αράπι από αριστερά, βρέθηκε μόνος του στο υψος της μικρής περιοχής αλλά η κεφαλιά του έσκασε με δύναμη στο έδαφος και πήγε στο αριστερό δοκάρι του Κόκκαλη.

Στο δεύτερο μέρος ο Πάμισος ήταν αυτός που έφτασε και πάλι πολύ κοντα στο τέρμα όταν στο 52′ ο Παπαδόπουλος πήρε την μπάλα στο χώρο του κέντρου, έφτασε έξω από την περιοχή, έπαιξε ωραία το 1-2 με τον Βλάχο, βρέθηε στην μικρή περιοχή αλλά ο Κόκκαλης πολύ δύσκολα με το αριστερό πόδι έδιωξε σε κορνερ.

Δυο λεπτά αργότερα, ο Σαραντόπουλος έβγαλε ωραία μέσα στην περιοχή τον Αριστομενόπουλο, εκείνος έκανε το διαγώνιο σουτ με την μπάλα να περνά λίγο διπλά από το αριστερό δοκάρι.

Στην συνέχεια ο Πανθουριακός ήλεγξε τον ρυθμό της αναμέτρησης και στο 70′ με κεφαλιά του Αθανασόπουλου έφτασε πολύ κοντά στο 1-0 αλλά η μπάλα έφυγε οριακά πάνω από το δοκάρι του Τόσκα.

Στο 88′ ο Αθανασόπουλος εκτέλεσε ένα κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι, ο Δημητρακόπουλος έπιασε το πλασέ στην κίνηση, η μπάλα βρήκε στο πάνω μέρος του οριζόντιου δοκαριού και έφυγε άουτ.

Τσικλητήρας Πύλου – Τέλλος Άγρας 1-2

Στο 2΄ ο Μπολούν έκανε το 0-1.

Στο 32′ ο Πανταζόπουλος ισοφάρισε σε 1-1.

Στο 70′ ο Τηλεμάχου με πέναλτι το τελικό 1-2.

Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΟ Σπερχογείας 3-3

Στο 13′ σέντρα του Δημητρίου, πλάσε του Καραχάλιου η μπάλα λίγο άουτ.

Στο γύρισμα του Αλεβίζου, πλάσε Κατσιμαγκλή, άουτ η μπάλα.

Στο 30′ ο Ηρ. Καραχάλιος με πλάσε νίκησε τον Π. Ηλιόπουλο για το 0-1.

Στο 44′ φάουλ του Δασκαλάκη, η μπάλα στο δοκάρι και στα δίχτυα για το 0-2.

Στο 54′ σουτ του Πατσιώτη η μπάλα στα δίχτυα του Καλλιντέρη για το 1-2.

Στο 59′ κόρνερ του Πατσιώτη, ο Δημήτριου πήρε περίεργη τροχιά και κατέληξε στα δίχτυα για το 2-2.

Στο 70′ ο Μπούνας με σουτ μέσα από την περιοχή έκανε την απόλυτη ανατροπή και το 3-2.

Στο 86′ ο Αλεβίζος έκανε το πέναλτι πάνω στον Σαούτη. Ο Ηρ. Καραχάλιος από τα 11 βήματα ισοφάρισε σε 3-3.

ΠΑΟ Καλού Νερού – Εθνικός Μελιγαλά 0-0

Στο 24′ σέντρα του Μητρόπουλου, κεφαλιά του Διονυσόπουλου η μπάλα άουτ.

Στο 28′ σουτ του Λάγιου, έδιωξε ο Σταυρόπουλος.

Απόλλων Καλαμάτας – ΑΕ Μάνης 4-0

Μόλις στο 3′ σουτ από πλάγια θέση του Δαλκαφούκη και 1-0.

Στο αμέσως επόμενο λεπτό λάθος των αμυντικών των φιλοξενούμενων, ο Δαλκαφούκης πήρε την μπάλα και από κοντά έγραψε το 2-0.

Στο 15′ ο Δαλκαφούκης, όλα τα λεφτά, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του και με σουτ σημείωσε το 3-0.

Στο 47′ ο Μπάκας από κοντά έκανε την ασίστ στον Δαλκαφούκη που σημείωσε το τελικό 4-0.