Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Το σημερινό πρόγραμμα και στις τρεις κατηγορίες

Φουλ δράση σήμερα και στους τρεις ομίλους της Β’ Τοπικής κατηγορίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 30/10/19 18:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π. 0-0
3η αγωνιστική
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. 6-0
18. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 19:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
20. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
21. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
23. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 02/11/19 18:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
25. Π.Α.Ο.Κ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
26. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 6-0
28. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν. 0-6
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 11:00
30. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/11/19 11:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
31. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *




Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Β Τοπικό