Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 4η αγωνιστική

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Μεσσηνίας οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Τοπικής και στους τρεις ομίλους.

Αναλυτικά:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
17. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 , ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
18. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 11:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
20. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 11/11/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2η αγωνιστική
21. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Τετάρτη 13/11/19 15:00
22. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη 13/11/19 15:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
24. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΑΙ Α.
26. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
27. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 00:00
29. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 , ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
30. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 09/11/19 15:00 , ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
31. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
32. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό