Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Παραλίας – Δόξα Καλαμάτας 3-1

ΑΟ Λαιίκων – Ίκαρος Καλαμάτας Δευτέρα 11/11/2019

ΑΟ Φαραί – Κεραυνός Καλαμάτας 0-2

Νέδουσα – ΑΠΣ Άρις 0-1

ΑΟ Πατίστα – Μεσσηνιακός 2-2

ΡΕΠΟ:  Αίαντας Καλαμάτας

Η βαθμολογία

  1. Μεσσηνιακός 8
  2. ΑΟ Πατίστα 8
  3. Αναγέννηση Παραλίας 7
  4. Αναγέννηση Παραλίας 7
  5. ΑΠΣ Άρις 7
  6. Νέδουσα Αλαγονίας 5
  7. Δόξα Καλαμάτας 4
  8. Κεραυνός Καλαμάτας 3
  9. Ίκαρος Καλαμάτας 1
  10. ΑΟ Λαιϊκων 1
  11. ΑΟ Φαραί 0

Η επόμενη αγωνιστική

Δόξα Καλαμάτας – Ίκαρος Καλαμάτας

Κεραυνός Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Λαιίκων

Αίαντας Καλαμάτας – ΑΟ Φαραί

ΑΟ Πατίστα – Νέδουσα

ΡΕΠΟ: Μεσσηνιακός

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αστέρας Βαλύρας-Θύελλα Μερόπης 2-5

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΠΑΟΚ Καλαμάτας 0-2

ΠΑΣ Ράχης-Παπαφλέσσας Άμφειας 2-1

Διαγόρας Κοπανακίου-Ατρόμητος Πλατύ 2-0

Νίκη Πλάτης-Πανευαϊκός 4-0

ΡΕΠΟ: Ερμής Καλαμάτας

Η βαθμολογία

  1. Διαγόρας Κοπανακίου 10
  2. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 9
  3. Θύελλα Μερόπης 8
  4. ΠΑΣ Ράχης 7
  5. Ατρόμητος Πλατύ 6
  6. Νίκη Πλάτης 5
  7. Παπαφλέσσας Άμφειας 4
  8. Ερμής Καλαμάτας 3
  9. Αστέρας Βαλύρας 1
  10. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 1
  11. Πανευαϊκός 1

Η επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Άμφειας-Αστέρας Βαλύρας

Ατρόμητος Πλατύ-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Ερμής Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης

Νίκη Πλάτης-Διαγόρας Κοπανακίου

ΡΕΠΟ: Πανευαϊκός

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Καλαμάτας-Μιλτιάδης 0-3 α.α.

ΠΑΟ Καλλιθέας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 3-3

Πράσινα Πουλιά-Στενωσιά 5-2

Νέστορας Πύλου-ΑΕ Λογγάς 2-3

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Θύελλα Παραλίας 2-2

ΡΕΠΟ: ΑΣ Δαναός Καλαμάτας

Η βαθμολογία

  1. ΑΕ Λογγάς 12
  2. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 10
  3. Πράσινα Πουλιά 9
  4. ΠΑΟ Καλλιθέας 8
  5. Νέστωρ Πύλου 4
  6. Ακαδημία Παμίσου 4
  7. ΑΟ Στενωσιάς 3
  8. Δαναός Καλαμάτας 3
  9. ΑΟ Μιλτιάδης 3
  10. Θύελλα Παραλίας 1
  11. Εθνικός Καλαμάτας 0

Η επόμενη αγωνιστική

Μιλτιάδης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Στενωσιά-Εθνικός Καλαμάτας

ΑΕ Λογγάς-ΠΑΟ Καλλιθέας

Δαναός-Πράσινα Πουλιά

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Νέστορας Πύλου

ΡΕΠΟ: Θύελλα Παραλίας

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό