Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Διαιτητές και βοηθοί σε Α’, Β’ Γ’ όμιλο

Αναλυτικά, οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 5η αγωνιστική σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο της Β’ Τοπικής.

Συγκεκριμένα:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
17. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
18. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 11:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
20. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα 18/11/19 15:15 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
23. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
25. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
27. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
28. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
29. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό