Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δόξα Καλαμάτας – Ίκαρος Καλαμάτας 3-0

Κεραυνός Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας 1-2

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Λαιίκων 2-2

Αίαντας Καλαμάτας – ΑΟ Φαραί 3-0

ΑΟ Πατίστα – Νέδουσα 4-1

ΡΕΠΟ: Μεσσηνιακός

Η βαθμολογία

  1. ΑΟ Πατίστα 11
  2. Αναγέννηση Παραλίας 10
  3. Δόξα Καλαμάτας 10
  4. ΑΠΣ Άρις 9
  5. Μεσσηνιακός 8
  6. Νέδουσα Αλαγονίας 5
  7. ΑΟ Λαιϊκων 5
  8. Αίαντας Καλαμάτας 5
  9. Κεραυνός Καλαμάτας 3
  10. Ίκαρος Καλαμάτας 1
  11. ΑΟ Φαραί 0

Η επόμενη αγωνιστική

Κεραυνός Καλαμάτας – Δόξα Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας – ΑΠΣ Άρις

Αναγέννηση Παραλίας – Αίαντας Καλαμάτας

ΑΟ Λαιίκων – ΑΟ Πατίστα

ΑΟ Φαραί – Μεσσηνιακός

ΡΕΠΟ: Νέδουσα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Θύελλα Μερόπης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας 4-0

Παπαφλέσσας Άμφειας-Αστέρας Βαλύρας 3-1

Ατρόμητος Πλατύ-Παναθηναϊκός Καλαμάτας 2-2

Ερμής Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης 2-3

Νίκη Πλάτης-Διαγόρας Κοπανακίου 0-5

ΡΕΠΟ: Πανευαϊκός

Η βαθμολογία

  1. Διαγόρας Κοπανακίου 13
  2. Θύελλα Μερόπης 11
  3. ΠΑΣ Ράχης 10
  4. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 9
  5. Ατρόμητος Πλατύ 7
  6. Παπαφλέσσας Άμφειας 7
  7. Νίκη Πλάτης 5
  8. Ερμής Καλαμάτας 3
  9. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 2
  10. Αστέρας Βαλύρας 1
  11. Πανευαϊκός 1

Η επόμενη αγωνιστική

Παπαφλέσσας Άμφειας-Θύελλα Μερόπης

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ

Αστέρας Βαλύρας-Ερμής Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Νίκη Πλάτης

ΠΑΣ Ράχης-Πανευαϊκός

ΡΕΠΟ: Διαγόρας Κοπανακίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μιλτιάδης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 1-0

Στενωσιά-Εθνικός Καλαμάτας 3-0 α.α.

ΑΕ Λογγάς-ΠΑΟ Καλλιθέας 2-0

Δαναός-Πράσινα Πουλιά 7-1

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Νέστορας Πύλου 3-1

ΡΕΠΟ: Θύελλα Παραλίας

Η βαθμολογία

  1. ΑΕ Λογγάς 15
  2. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 10
  3. Πράσινα Πουλιά 9
  4. ΠΑΟ Καλλιθέας 8
  5. Aκαδημία Παμίσου 7
  6. ΑΟ Στενωσιάς 6
  7. ΑΟ Μιλτιάδης 6
  8. Δαναός Καλαμάτας 6
  9. Νέστωρ Πύλου 4
  10. Θύελλα Παραλίας 1
  11. Εθνικός Καλαμάτας 0

Η επόμενη αγωνιστική

Στενωσιά-Μιλτιάδης

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΕ Λογγάς

Εθνικός Καλαμάτας-Δαναός

ΠΑΟ Καλλιθέας-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Πράσινα Πουλιά-Θύελλα Παραλίας

ΡΕΠΟ: Νέστορας Πύλου

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό