Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δόξα Καλαμάτας – ΑΠΣ Άρις 2-0

Αίαντας Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας 2-2

ΑΟ Πατίστα – Ίκαρος Καλαμάτας 5-1

Μεσσηνιακός – Αναγέννηση Παραλίας 2-3

Νέδουσα – ΑΟ Φαραί 3-0

ΡΕΠΟ: ΑΟ Λαιίκων

Η βαθμολογία

  1. ΑΟ Πατίστα 17
  2. Δόξα Καλαμάτας 16
  3. Αναγέννηση Παραλίας 16
  4. ΑΠΣ Άρις 12
  5. Μεσσηνιακός 9
  6. Νέδουσα Αλαγονίας 8
  7. Αίαντας Καλαμάτας 6
  8. ΑΟ Λαιϊκων 5
  9. Κεραυνός Καλαμάτας 4
  10. Ίκαρος Καλαμάτας 1
  11. ΑΟ Φαραί 1

Η επόμενη αγωνιστική

Αίαντας Καλαμάτας – Δόξα Καλαμάτας

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Πατίστα

Κεραυνός Καλαμάτας – Μεσσηνιακός

Αναγέννηση Παραλίας – Νέδουσα

ΑΟ Λαιίκων – ΑΟ Φαραί

ΡΕΠΟ: Ίκαρος Καλαμάτας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Θύελλα Μερόπης-Ατρόμητος Πλατύ 4-3

Ερμής Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Άμφειας 1-2

Νίκη Πλάτης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας 1-2

Πανευαϊκός-Αστέρας Βαλύρας 2-1

Διαγόρας Κοπανακίου-ΠΑΣ Ράχης 1-2

ΡΕΠΟ: Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Η βαθμολογία

  1. ΠΑΣ Ράχης 16
  2. Θύελλας Μερόπης 15
  3. Διαγόρας Κοπανακίου 13
  4. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 12
  5. Παπαφλέσσας Άμφειας 11
  6. Ατρόμητος Πλατύ 10
  7. Ερμής Καλαμάτας 6
  8. Νίκη Πλάτης 5
  9. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 5
  10. Πανευαϊκός 4
  11. Αστέρας Βαλύρας 1

Η επόμενη αγωνιστική

Ερμής Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης

Ατρόμητος Πλατύ-Νίκη Πλάτης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Πανευαϊκός

Αστέρας Βαλύρας-Διαγόρας Κοπανακίου

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μιλτιάδης-ΑΕ Λογγάς 0-5

Δαναός-Στενωσιά αναβολή

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 3-2

Θύελλα Παραλίας-Εθνικός Καλαμάτας 3-0 α.α.

Νέστορας Πύλου-Πράσινα Πουλιά 1-2

ΡΕΠΟ:  ΠΑΟ Καλλιθέας

Η βαθμολογία

  1. ΑΕ Λογγάς 21
  2. Πράσινα Πουλιά 13
  3. ΠΑΟ Καλλιθέας 11
  4. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 10
  5. Ακαδημία Παμίσου 10
  6. Δαναός Καλαμάτας 9
  7. ΑΟ Μιλτιάδης 6
  8. ΑΟ Στενωσιάς 6
  9. Νέστωρ Πύλου 4
  10. Θύελλα Παραλίας 4
  11. Εθνικός Καλαμάτας 0

Η επόμενη αγωνιστική

Δαναός-Μιλτιάδης

ΑΕ Λογγάς-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Στενωσιά-Θύελλα Παραλίας

Εθνικός Καλαμάτας-Νέστορας Πύλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Πράσινα Πουλιά

ΡΕΠΟ:  Παπαφλέσσας Βλαχόπουλουυ

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό