Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς της 8ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Μεσσηνίας οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 8η αγωνιστική του Πρωτυαθλήματος της Β’ Τοπικής και στους; τρεις ομίλους.

Αναλυτικά:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/12/19 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
18. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 08/12/19 11:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
20. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 09/12/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
23. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
24. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Τετάρτη 11/12/19 15:15
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 07/12/19 00:00
27. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
29. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α.
30. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό