Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αίαντας Καλαμάτας – Δόξα Καλαμάτας 1-2

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Πατίστα 1-2

Κεραυνός Καλαμάτας – Μεσσηνιακός 1-2

Αναγέννηση Παραλίας – Νέδουσα 2-0

ΑΟ Λαιίκων – ΑΟ Φαραί 3-0

ΡΕΠΟ: Ίκαρος Καλαμάτας

Η βαθμολογία

  1. ΑΟ Πατίστα 20
  2. Αναγέννηση Παραλίας 19
  3. Δόξα Καλαμάτας 19
  4. ΑΠΣ Άρις 12
  5. Μεσσηνιακός 12
  6. Νέδουσα Αλαγονίας 8
  7. ΑΟ Λαιϊκων 8
  8. Αίαντας Καλαμάτας 6
  9. Κεραυνός Καλαμάτας 4
  10. Ίκαρος Καλαμάτας 1
  11. ΑΟ Φαραί 1

Η επόμενη αγωνιστική

Δόξα Καλαμάτας – ΑΟ Πατίστα

Μεσσηνιακός – Αίαντας Καλαμάτας

Νέδουσα – Κεραυνός Καλαμάτας

ΑΟ Φαραί – Ίκαρος Καλαμάτας

ΑΟ Λαιίκων – Αναγέννηση Παραλίας

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ Άρις

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ερμής Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης 1-7

Ατρόμητος Πλατύ-Νίκη Πλάτης 3-3

Παπαφλέσσας Άμφειας-Πανευαϊκός 5-0

Αστέρας Βαλύρας-Διαγόρας Κοπανακίου 0-3

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης Τετάρτη 11/12/2019

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Η βαθμολογία

  1. Θύελλα Μερόπης 18
  2. ΠΑΣ Ράχης 16
  3. Διαγόρας Κοπανακίου 16
  4. Παπαφλέσσας Άμφειας 14
  5. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 12
  6. Ατρόμητος Πλατύ 11
  7. Ερμής Καλαμάτας 6
  8. Νίκη Πλάτης 6
  9. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 5
  10. Πανευαϊκός 4
  11. Αστέρας Βαλύρας 1

Η επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Νίκη Πλάτης

Πανευαϊκός-Ερμής Καλαμάτας

Διαγόρας Κοπανακίου-Παπαφλέσσας Άμφειας

ΠΑΣ Ράχης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Πλατύ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δαναός-Μιλτιάδης 2-1

ΑΕ Λογγάς-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης 4-1

Στενωσιά-Θύελλα Παραλίας 4-1

Εθνικός Καλαμάτας-Νέστορας Πύλου 0-3 α.α.

ΠΑΟ Καλλιθέας-Πράσινα Πουλιά 4-1

ΡΕΠΟ:  Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Η βαθμολογία

  1. ΑΕ Λογγάς 24
  2. ΠΑΟ Καλλιθέας 14
  3. Πράσινα Πουλιά 13
  4. Δαναός Καλαμάτας 12
  5. Ακαδημία Παμίσου 10
  6. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 10
  7. ΑΟ Στενωσιάς 10
  8. Νέστωρ Πύλου 7
  9. ΑΟ Μιλτιάδης 6
  10. Θύελλα Παραλίας 4
  11. Εθνικός Καλαμάτας 0

Η επόμενη αγωνιστική

Μιλτιάδης-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Θύελλα Παραλίας-Δαναός

Νέστορας Πύλου-Στενωσιά

Πράσινα Πουλιά-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Εθνικός Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: ΑΕ Λογγάς

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό