Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δόξα Καλαμάτας – ΑΟ Πατίστα 2-1

Μεσσηνιακός – Αίαντας Καλαμάτας 3-2

Νέδουσα – Κεραυνός Καλαμάτας 2-2

ΑΟ Φαραί – Ίκαρος Καλαμάτας 2-2

ΑΟ Λαιίκων – Αναγέννηση Παραλίας 3-0

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ Άρις

Η βαθμολογία

  1. Δόξα Καλαμάτας 22
  2. ΑΟ Πατίστα 20
  3. Αναγέννηση Παραλίας 19
  4. Μεσσηνιακός 15
  5. ΑΠΣ Άρις 12
  6. ΑΟ Λαιϊκων 11
  7. Νέδουσα Αλαγονίας 9
  8. Αίαντας Καλαμάτας 6
  9. Κεραυνός Καλαμάτας 5
  10. Ίκαρος Καλαμάτας 2
  11. ΑΟ Φαραί 2

Η επόμενη αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Δόξα Καλαμάτας

Αίαντας Καλαμάτας – Νέδουσα

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Φαραί

Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΟ Λαιίκων

Ίκαρος Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας

ΡΕΠΟ: ΑΟ Πατίστα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη Πλάτης – Θύελλα Μερόπης 0-7

Πανευαϊκός-Ερμής Καλαμάτας 0-3

Διαγόρας Κοπανακίου-Παπαφλέσσας Άμφειας 6-1

ΠΑΣ Ράχης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας 3-2

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας 7-1

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Πλατύ

Η βαθμολογία

  1. ΠΑΣ Ράχης 22
  2. Θύελλα Μερόπης 21
  3. Διαγόρας Κοπανακίου 19
  4. Παπαφλέσσας Άμφειας 14
  5. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 12
  6. Ατρόμητος Πλατύ 11
  7. Ερμής Καλαμάτας 9
  8. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 8
  9. Νίκη Πλάτης 6
  10. Πανευαϊκός 4
  11. Αστέρας Βαλύρας 1

Η επόμενη αγωνιστική

Πανευαϊκός-Θύελλα Μερόπης

Ερμής Καλαμάτας-Διαγόρας Κοπανακίου

Ατρόμητος Πλατύ-ΠΑΣ Ράχης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας

ΡΕΠΟ: Νίκη Πλάτης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μιλτιάδης-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης 2-0

Θύελλα Παραλίας-Δαναός 5-2

Νέστορας Πύλου-Στενωσιά 3-2

Πράσινα Πουλιά-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 2-2

ΠΑΟ Καλλιθέας-Εθνικός Καλαμάτας 3-0 α.α.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Λογγάς

Η βαθμολογία

  1. ΑΕ Λογγάς 24
  2. ΠΑΟ Καλλιθέας 17
  3. Πράσινα Πουλιά 14
  4. Δαναός Καλαμάτας 13
  5. ΑΟ Στενωσιάς 11
  6. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 11
  7. Ακαδημία Παμίσου 10
  8. Νέστωρ Πύλου 10
  9. ΑΟ Μιλτιάδης 10
  10. Θύελλα Παραλίας 8
  11. Εθνικός Καλαμάτας 0

Η επόμενη αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας-Μιλτιάδης

Δαναός-Νέστορας Πύλου

ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά

Στενωσιά-ΠΑΟ Καλλιθέας

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Εθνικός Καλαμάτας 3-0 α.α.

ΡΕΠΟ: Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό