Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς σε Α’, Β’, Γ’ όμιλο

Αναλυτικά, οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 12η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Τοπικής και στους τρεις ομίλους έχουν ως εξής:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
17. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 18/01/20 18:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
18. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 19/01/20 11:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
19. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
20. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
23. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 19/01/20 11:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
24. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
25. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 18/01/20 00:00
27. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
28. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
30. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό