Ακολουθήστε μας

TV

Τα ματς της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά όλες οι επιλογές για της Κυριακή:

10:15 Eurosport 2 Λίλεχαμερ, 1ος Γύρος Ανδρών Λουτζ

11:05 Eurosport 1 Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος Σκι

12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο Σκι

12:45 ΕΡΤ Sports HD Απόλλων Λάρισας – Α.Ε. Καραϊσκάκης Super League 2

12:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Σεστριέρ Σκι

13:00 COSMOTE SPORT 9 HD TBF Super League All Star Contests

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:05 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ Δίαθλο

13:15 Novasports 3HD Φένλο – Αϊντχόφεν Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD Μίλαν – Ουντινέζε Ποδόσφαιρο

13:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD TBF Basketball Super League All Star Game

14:00 Eurosport 1 Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος Σκι

14:00 Novasports 2HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Λούτον Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Παναθηναϊκός Super League

15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα Football League

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέτις – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνο Σνούκερ

15:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ Δίαθλο

15:30 Novasports 3HD Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 5HD Μπολόνια – Βερόνα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μπρέσια – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Λέτσε – Ίντερ Ποδόσφαιρο

16:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Titiesee Neustadt Σκι

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Βόλος ΝΠΣ Super League

17:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – ΑΕΛ Super League

18:00 Eurosport 2 Μόσχα, Aerials Σκι

18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης Super League

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

18:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Ρωσία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Γυναικών

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports 3HD Τζένοα – Ρόμα Ποδόσφαιρο

19:15 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Άρης Super League

20:45 Eurosport 1 Masters Λονδίνου Σνούκερ

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Πάρμα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ NBA

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Λοριάν – Παρί Σεν Ζερμέν Ποδόσφαιρο

Πηγή: zougla.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in TV