Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί της 13ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Μεσσηνίας το πρόγραμμα μαζί με τους διαιτητές και τους βοηθούς για την 13η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Τοπικής και στους τρεις ομίλους.

Αναλυτικά:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00
17. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
18. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
19. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.
20. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
22. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
23. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 27/01/20 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.
27. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
28. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
29. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
30. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό