Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Οι διαιτητές και οι βοηθοί της 15ης αγωνιστικής και στους τρεις ομίλους

Αναλυτικά, οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 15η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Τοπικής και στους τρεις ομίλους έχουν ως εξής:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
17. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 15/02/20 18:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
20. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.
22. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
23. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
25. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 00:00
27. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
28. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
29. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
30. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό