Ακολουθήστε μας

Σπορ

ΑΛΑΚ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Κοπή πίτα και βραβεύσεις

Είστε όλοι καλεσμένοι.Παραλληλα με την πίτα θα γίνουν και οι βραβεύσεις των διακριθέντων αθλητών μας στα πρωταθληματα-κυπελλα της ΟΜΑΕ καθώς επίσης και οι απονομές του κυπέλλου Μεσσηνίας, φυσικά δεν μπορούμε να αφήσουμε τα πιτσιρίκια του καρτ που αγωνίζονται και διακρίνονται με την σημαία της ΑΛΑΚ και τελος θα βραβευσουμε και τις 2 ενεργές για φέτος εκπροσωπους του ωραίου φύλλου οδηγούς του σωματείου μας .
Βέβαια η βράβευση προϋποθέτει την φυσική παρουσία του καθενός στην εκδήλωση,σε διαφορετική περίπτωση χάνεται το έπαθλο.
Για προσκλήσεις μπορείτε να απευθυνθείτε σε όλο το ΔΣ καθώς και στο τηλ 6944966197 Κατσας Θανάσης.
Θα βραβευτούν οι κάτωθοι
1.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 3ος Ν2 στο πρωτάθλημα αναβάσεων
2.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος οδηγός κυπέλλου χώματος κατηγορίας C2
3.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ος στο πρωτάθλημα ταχύτητας κατηγορίας FSA
4.ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος οδηγός κατηγορίας C3 στο πρωτάθλημα ράλλυ χώματος
5.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ος συνοδηγός κατηγορίας C3 στο πρωτάθλημα ράλλυ χώματος
6.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ος πολυνίκης οδηγός κυπέλλου αναβάσεων νότιου Ελλάδος
7.ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ος οδηγός κατηγορίας C5 στο πρωτάθλημα ράλλυ χώματος
8.ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2ος συνοδηγός κατηγορίας C5 στο πρωτάθλημα ράλλυ χώματος
ΚΑι ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1.ΔΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ 1ος κατηγορίας επιβατικά έως 1600
2.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ος κατηγορίας επιβατικά 2000+
3.ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ κατηγορίας extreme έως 1600
4.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ος κατηγορίαςracing έως 1400
5.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος κατηγορίας racing 1401 έως 1600
6.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ος κατηγορίας racing 1401 έως 1600
7.ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ος κατηγορίας racing 1501 έως 1600
8.ΚΑΝΕΛΟΣ 1ος κατηγορίας racing 1601 έως 2000
9.ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ος κατηγορίας racing 1601 έως 2000
10.ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος κατηγορίας racing 1601 έως 2000
11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1ος κατηγορίας racing 2000+
12.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος κατηγορίας racing 2000+
13.ΔΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ος κατηγορίας racing 2000+
14.ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος κατηγορίας χωμάτινα έως 1600
15.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ος κατηγορίας χωμάτινα έως 1600
16.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ος κατηγορίας χωμάτινα έως 1600
17.ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος κατηγορίας χωμάτινα 1601 έως 2000
18.ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ος κατηγορίας χωμάτινα 1601 έως 2000
19.ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ος κατηγορίας χωμάτινα 1601 έως 2000
20.ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ος κατηγορίας χωμάτινα 2000+
21.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ος κατηγορίας χωμάτινα 2000+.
Και στο drift θα απονεμηθούν όσοι μας τίμησαν με 2 εκκινήσεις στους 3 αγώνες
22.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23.ΔΡΟΥΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3.ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4.ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
5.ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7.ΜΟΥΤΣΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΙ οι 2 ενεργές ΓΥΝΑΙΚΕΣ που θα βραβευτουν
1.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
2.ΧΟΝΔΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Και τα παιδιά του καρτ είναι
1.ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Σπορ