Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Διαιτητές και βοηθοί της 16ης αγωνιστικής

Αναλυτικά, οι διαιτητές μαζί με τους βοηθούς για την 16η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Τοπικής και στους τρεις ομίλους έχουν ως εξής:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/02/20 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
17. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
18. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 18:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
20. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 24/02/20 18:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
22. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
23. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
24. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ «ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ» Κυριακή 23/02/20 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
25. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 00:00
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
28. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.
29. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
30. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό