Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Έξι αναμετρήσεις σήμερα

Συνεχίζεται σήμερα το Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής με έξι αναμετρήσεις και στους τρεις ομίλους για την 17η αγωνιστική.

Αναλυτικά:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-0
17. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. 3-1
18. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν. 2-6
19. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η. 2-2
20. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 08/03/20 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Π.Α.Ο.Κ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 3-2
23. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-3
24. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/03/20 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
25. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΛΟΥ Τετάρτη 04/03/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. 2-0
17η αγωνιστική
27. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 07/03/20 00:00 3-0 α.α.
28. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π. 3-2
29. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
30. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
31. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Β Τοπικό