Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δόξα Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας 2-2

ΑΠΣ Άρις – Ίκαρος Καλαμάτας 4-0

Αίαντας Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας 2-6

ΑΟ Πατίστα – ΑΟ Λαιίκων 3-1

Μεσσηνιακός Γ.Σ. – ΑΟ Φαραί 5-0

ΡΕΠΟ: Νέδουσα Αλαγονίας

Η βαθμολογία

  1. Αναγέννηση Παραλίας 37
  2. Δόξα Καλαμάτας 36
  3. ΑΟ Πατίστα 35
  4. Μεσσηνιακός 29
  5. ΑΠΣ Άρις 26
  6. ΑΟ Λαιϊκων 22
  7. Νέδουσα Αλαγονίας 18
  8. Αίαντας Καλαμάτας 15
  9. Κέραυνος Καλαμάτας 9
  10. ΑΟ Φαραί 5
  11. Ίκαρος Καλαμάτας 4

Η επόμενη αγωνιστική

ΑΠΣ Άρις – Δόξα Καλαμάτας

Κεραυνός Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας – ΑΟ Πατίστα

Αναγέννηση Παραλίας – Μεσσηνιακός Γ.Σ.

ΑΟ Φαραί – Νέδουσα Αλαγονίας

ΡΕΠΟ: ΑΟ Λαιίκων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Θύελλα Μερόπης – Παπαφλέσσας Άμφειας 2-0

Ατρόμητος Πλατύ – ΠΑΟΚ Καλαμάτας 3-2

Ερμής Καλαμάτας – Αστέρας Βαλύρας 1-2

Νίκη Πλάτης – Παναθηναϊκός Καλαμάτας 0-2

ΑΟ Πανευαϊκός – ΠΑΣ Ράχης 0-3

ΡΕΠΟ: Διαγόρας Κοπανακίου

Η βαθμολογία

  1. ΠΑΣ Ράχης 43
  2. Διαγόρας Κοπανακίου 38
  3. Θύελλα Μερόπης 31
  4. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 28
  5. Ατρόμητος Πλατύ 26
  6. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 24
  7. Παπαφλέσσας Άμφειας 21
  8. Ερμής Καλαμάτας 12
  9. ΑΟ Πανευαϊκός 7
  10. Νίκη Πλάτης 7
  11. Αστέρας Βαλύρας 6

Η επόμενη αγωνιστική

Ατρόμητος Πλατύ – Θύελλα Μερόπης

Παπαφλέσσας Άμφειας – Ερμής Καλαμάτας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Νίκη Πλάτης

Αστέρας Βαλύρας – ΑΟ Πανευαϊκός

ΠΑΣ Ράχης – Διαγόρας Κοπανακίου

ΡΕΠΟ: Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Μιλτιάδης – ΑΟ Στενωσιάς 2-3

ΑΕ Λογγάς – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 5-1

Δαναός Καλαμάτας – Εθνικός Καλαμάτας 3-0 α.α.

Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης – ΠΑΟ Καλλιθέας 3-2

Θύελλα Παραλίας – Πράσινα Πουλιά 4-4

ΡΕΠΟ: Νέστορας Πύλου

Η βαθμολογία

  1. ΑΕ Λογγάς 48
  2. ΠΑΟ Καλλιθέας 35
  3. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 27
  4. Πράσινα Πουλιά 25
  5. ΑΟ Στενωσιάς 24
  6. Δαναός Καλαμάτας 23
  7. Νέστωρ Πύλου 19
  8. Ακαδημία Παμίσου 16
  9. ΑΟ Μιλτιάδης 14
  10. Θύελλα Παραλίας 13
  11. Εθνικός Καλαμάτας 0

Η επόμενη αγωνιστική

ΑΕ Λογγάς – ΑΟ Μιλτιάδης

ΑΟ Στενωσιάς – Δαναός Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Εθνικός Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας 3-0 α.α.

Πράσινα Πουλιά – Νέστορας Πύλου

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Καλλιθέας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

More in Β Τοπικό