Ακολουθήστε μας

Γ Εθνική

Όλες οι πρωταθλήτριες ομάδες των Ενώσεων που παίρνουν την άνοδο για Γ΄Εθνική

Δείτε ποιες είναι οι ομάδες που παίρνουν την άνοδο για την Γ΄Εθνική:

-ΠΟ Φήκης (Ε.Π.Σ Τρικάλων)

-Δήμητρα Ευξεινούπολης (Ε.Π.Σ Θεσσαλίας)

-Απόλλων Μακρυχωρίου (Ε.Π.Σ Καρδίτσας)

-Αετός Μακρυχωρίου (Ε.Π.Σ Λάρισας)

-Οπούντιος Μαρτίνου (Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας)

-Αμβρυσσέας Διστόμου (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)

-Ηρακλής Ψαχνών (Ε.Π.Σ. Εύβοιας)

-Σκουφάς Κομποτίου (Ε.Π.Σ Άρτας)

-Φωκικός (Ε.Π.Σ. Φωκίδας)

-Βελούχι (Ε.Π.Σ. Ευρυτανίας)

-Θύελλα Κατσικά (Ε.Π.Σ Ηπείρου)

-ΟΦΑΜ (Ε.Π.Σ Κέρκυρας)

-Κτηνοτροφικός Καληράχης (Ε.Π.Σ Γρεβένων)

-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας (Ε.Π.Σ Καστοριάς)

-ΦΣ Κοζάνη (Ε.Π.Σ Κοζάνης)

-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας (Ε.Π.Σ Ημαθίας)

-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου (Ε.Π.Σ Πιερίας)

-Ερμής Αμυνταίου (Ε.Π.Σ Φλώρινας)

-Αναγέννηση Πλαγιάς (Ε.Π.Σ Κιλκίς)

-Εθνικός Γιαννιτσών (Ε.Π.Σ Πέλλας)

-Κεραυνός Μεγαλοχωρίου (Ε.Π.Σ Σερρών)

-ΑΕ Αμπελοκήπων (Ε.Π.Σ Δράμας)

-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου (Ε.Π.Σ Καβάλας)

-Εθνικός Σοχού (Ε.Π.Σ Μακεδονίας)

-Όλυνθος Ολύνθου (Ε.Π.Σ Χαλκιδικής)

-1ος Όμιλος Χαραυγιακός (ΕΠΣ Αθηνών)
– 2ος Όμιλος ΠΑΟ Ρούφ (ΕΠΣ Αθηνών)

-Κυανούς Αστήρ Βάρης (Ε.Π.Σ Ανατολικής Αττικής)

-Πανελευσινιακός (Ε.Π.Σ Δυτικής Αττικής)

-Αμβρακικός Λουτρού (Ε.Π.Σ Αιτωλοακαρνανίας)

-Κορωνίς Κοιλάδας (Ε.Π.Σ Αργολίδας)

-Μελιγού (Ε.Π.Σ Αρκαδίας)

-Παναιγιάλειος (Ε.Π.Σ Αχαΐας)

-ΑΕ Δίας (Ε.Π.Σ Δωδεκαννήσου)

-ΑΕ Διδυμότειχου (Ε.Π.Σ Έβρου)

-Ηρακλής Ψαχνών (Ε.Π.Σ Εύβοιας)

-Εθνικός Σκουλικαδού (Ε.Π.Σ Ζακύνθου)

– Αίας Γαστούνης (Ε.Π.Σ Ηλείας)

-ΑΟ Δαμάστας (Ε.Π.Σ Ηρακλείου)

-Θύαμις Καστρίου (Ε.Π.Σ Θεσπρωτίας)

-ΑΟ Παλληξουριακός (Ε.Π.Σ Κεφαλληνιάς-Ιθάκης)

-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (Ε.Π.Σ Θράκης )

-ΑΟ Πανναξιακός (Ε.Π.Σ Κυκλάδων)

-Ατρόμητος Χιλιομοδίου (Ε.Π.Σ Κορινθίας)

-Άρης Σκάλας (Ε.Π.Σ Λακωνίας)

-ΑΕ Νεάπολης (Ε.Π.Σ Λασιθίου)

-Πάμισος Μεσσήνης (Ε.Π.Σ Μεσσηνίας)

-Αναγέννηση Θαλασσιάς (Ε.Π.Σ Ξάνθης)

-Προοδευτική (ΕΠΣ Πειραιά)
-Αίας Σαλαμίνας (ΕΠΣ Πειραιά)

-ΠΑΣ Θύελλα 2015 (Ε.Π.Σ Πρέβεζας/Λευκάδας)

*ΕΠΣ Λέσβου
Εκκρεμεί το μπαράζ ανόδου
Αετός Λουτρών (Λέσβος) – Διαγόρας Σαρδών (Λήμνος)

-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας (Ε.Π.Σ Σάμου)

-Αστέρας Ρεθύμνου (Ε.Π.Σ Ρεθύμνου)

-ΑΠΕ Μικρασιατική (Ε.Π.Σ Χίου)

-Άρης Σούδας (Ε.Π.Σ Χανίων)

Πηγή: goaltrikala.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *




More in Γ Εθνική