Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα γίνει το Σαββατοκύριακο 19-20 Σεπτεμβρίου 2020. Ακολουθεί το αγωνιστικό πρόγραμμα του Α΄ γύρου:

1η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-Ολυμπιακός Ανάληψης

Εθνικός Μελιγαλά-Παπαφλέσσας Χώρας

ΑΕ Αβίας-Εράνη Φιλιατρών

Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟ Μεθώνης

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Σπερχογείας

ΑΣ Πανθουριακός-ΑΕ Μάνης

Απόλλων Πεταλιδίου-Τέλος Άγρας

Ακρίτας Κορώνης-ΠΑΟ Καλού Νερού

Ρεπο: ΑΟ Κυπαρισσίας

 

2η Αγωνιστική

ΑΟ Κυπαρισσίας-ΑΟ Ομόνοιας

Ολυμπιακός Ανάληψης-Εθνικός Μελιγαλά

Παπαφλέσσας Χώρας-Απόλλων Καλαμάτας

Εράνη Φιλιατρών-Τσικλητήρας Πύλου

ΑΟ Μεθώνης-ΑΣ Πανθουριακός

ΑΟ Σπερχογείας-Απόλλων Πεταλιδίου

ΑΕ Μάνης-Ακρίτας Κορώνης

Τέλος Άγρας-ΠΑΟ Καλού Νερού

Ρεπό: ΑΕ Αβίας

 

3η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-Εθνικός Μελιγαλά

ΑΕ Αβίας-ΑΟ Κυπαρισσίας

Απόλλων Καλαμάτας-Ολυμπιακός Ανάληψης

ΑΣ Πανθουριακός-Παπαφλέσσας Χώρας

Απόλλων Πεταλιδίου-Εράνη Φιλιατρών

Ακρίτας Κορώνης-ΑΟ Μεθώνης

ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΟ Σπερχογείας

Τέλος Άγρας-ΑΕ Μάνης

Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

4η Αγωνιστική

ΑΕ Αβίας-ΑΟ Ομόνοιας

Εθνικός Μελιγαλά-Απόλλων Καλαμάτας

ΑΟ Κυπαρισσίας-Τσικλητήρας Πύλου

Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΣ Πανθουριακός

Παπαφλέσσας Χώρας-Ακρίτας Κορώνης

Εράνη Φιλιατρών-ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΟ Μεθώνης-Τέλος Άγρας

ΑΟ Σπερχογείας-ΑΕ Μάνης

Ρεπό: Απόλλων Πεταλιδίου

 

5η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-Απόλλων Καλαμάτας

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΕ Αβίας

ΑΣ Πανθουριακός-Εθνικός Μελιγαλά

Απόλλων Πεταλιδίου-ΑΟ Κυπαρισσίας

Ακρίτας Κορώνης-Ολυμπιακός Ανάληψης

Τέλος Άγρας-Παπαφλέσσας Χώρας

ΑΕ Μάνης-Εράνη Φιλιατρών

ΑΟ Σπερχογείας-ΑΟ Μεθώνης

Ρεπό: ΠΑΟ Καλού Νερού

 

6η Αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ομόνοιας

Απόλλων Καλαμάτας-ΑΣ Πανθουριακός

ΑΕ Αβίας-Απόλλων Πεταλιδίου

Εθνικός Μελιγαλά-Ακρίτας Κορώνης

ΑΟ Κυπαρισσίας-ΠΑΟ Καλού Νερού

Ολυμπιακός Ανάληψης-Τέλος Άγρας

Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Σπερχογείας

Εράνη Φιλιατρών-ΑΟ Μεθώνης

Ρεπό: ΑΕ Μάνης

 

7η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-ΑΣ Πανθουριακός

Απόλλων Πεταλιδίου-Τσικλητήρας Πύλου

Ακρίτας Κορώνης-Απόλλων Καλαμάτας

ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΕ Αβίας

Τέλος Άγρας-Εθνικός Μελιγαλά

ΑΕ Μάνης-ΑΟ Κυπαρισσίας

ΑΟ Σπερχογείας-Ολυμπιακός Ανάληψης

Εράνη Φιλιατρών-Παπαφλέσσας Χώρας

Ρεπό: ΑΟ Μεθώνης

 

8η Αγωνιστική

Απόλλων Πεταλιδίου-ΑΟ Ομόνοιας

ΑΣ Πανθουριακός-Ακρίτας Κορώνης

Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Καλού Νερού

Απόλλων Καλαμάτας-Τέλος Άγρας

ΑΕ Αβίας-ΑΕ Μάνης

Εθνικός Μελιγαλά-ΑΟ Σπερχογείας

ΑΟ Κυπαρισσίας-ΑΟ Μεθώνης

Ολυμπιακός Ανάληψης-Εράνη Φιλιατρών

Ρεπό: Παπαφλέσσας Χώρας

 

9η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-Ακρίτας Κορώνης

ΠΑΟ Καλού Νερού-Απόλλων Πεταλιδίου

Τέλος Άγρας-ΑΣ Πανθουριακός

ΑΕ Μάνης-Τσικλητήρας Πύλου

ΑΟ Σπερχογείας-Απόλλων Καλαμάτας

ΑΟ Μεθώνης-ΑΕ Αβίας

Εράνη Φιλιατρών-Εθνικός Μελιγαλά

Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Κυπαρισσίας

Ρεπό: Ολυμπιακός Ανάληψης

 

10η Αγωνιστική

ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΟ Ομόνοιας

Ακρίτας Κορώνης-Τέλος Άγρας

Απόλλων Πεταλιδίου-ΑΕ Μάνης

ΑΣ Πανθουριακός-ΑΟ Σπερχογείας

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Μεθώνης

Απόλλων Καλαμάτας-Εράνη Φιλιατρών

ΑΕ Αβίας-Παπαφλέσσας Χώρας

Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΟ Κυπαρισσίας

Ρεπό: Εθνικός Μελιγαλά

 

11η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-Τέλος Άγρας

ΑΕ Μάνης-ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΟ Σπερχογείας-Ακρίτας Κορώνης

ΑΟ Μεθώνης-Απόλλων Πεταλιδίου

Εράνη Φιλιατρών-ΑΣ Πανθουριακός

Παπαφλέσσας Χώρας-Τσικλητήρας Πύλου

Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΕ Αβίας

ΑΟ Κυπαρισσίας-Εθνικός Μελιγαλά

Ρεπό: Απόλλων Καλαμάτας

 

12η Αγωνιστική

ΑΕ Μάνης-ΑΟ Ομόνοιας

Τέλος Άγρας-ΑΟ Σπερχογείας

ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΟ Μεθώνης

Ακρίτας Κορώνης-Εράνη Φιλιατρών

Απόλλων Πεταλιδίου-Παπαφλέσσας Χώρας

Τσικλητήρας Πύλου-Ολυμπιακός Ανάληψης

Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟ Κυπαρισσίας

Εθνικός Μελιγαλά-ΑΕ Αβίας

Ρεπό: ΑΣ Πανθουριακός

 

13η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-ΑΟ Σπερχογείας

ΑΟ Μεθώνης-ΑΕ Μάνης

Εράνη Φιλιατρών-Τέλος Άγρας

Παπαφλέσσας Χώρας-ΠΑΟ Καλού Νερού

Ολυμπιακός Ανάληψης-Απόλλων Πεταλιδίου

ΑΟ Κυπαρισσίας-ΑΣ Πανθουριακός

Εθνικός Μελιγαλά-Τσικλητήρας Πύλου

ΑΕ Αβίας-Απόλλων Καλαμάτας

Ρεπό:  Ακρίτας Κορώνης

 

14η Αγωνιστική

ΑΟ Μεθώνης-ΑΟ Ομόνοιας

ΑΟ Σπερχογείας-Εράνη Φιλιατρών

ΑΕ Μάνης-Παπαφλέσσας Χώρας

ΠΑΟ Καλού Νερού-Ολυμπιακός Ανάληψης

Ακρίτας Κορώνης-ΑΟ Κυπαρισσίας

Απόλλων Πεταλιδίου-Εθνικός Μελιγαλά

ΑΣ Πανθουριακός-ΑΕ Αβίας

Απόλλων Καλαμάτας-Τσικλητήρας Πύλου

Ρεπό: Τέλος Άγρας

 

15η Αγωνιστική

ΑΟ Ομόνοιας-Εράνη Φιλιατρών

Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Μεθώνης

Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΕ Μάνης

ΑΟ Κυπαρισσίας-Τέλος Άγρας

Εθνικός Μελιγαλά-ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΕ Αβίας-Ακρίτας Κορώνης

Απόλλων Καλαμάτας-Απόλλων Πεταλιδίου

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΣ Πανθουριακός

Ρεπό: ΑΟ Σπερχογείας

 

16η Αγωνιστική

Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Ομόνοιας

ΑΟ Μεθώνης-Ολυμπιακός Ανάληψης

ΑΟ Σπερχογείας-ΑΟ Κυπαρισσίας

Τέλος Άγρας-ΑΕ Αβίας

ΠΑΟ Καλού Νερού-Απόλλων Καλαμάτας

Ακρίτας Κορώνης-Τσικλητήρας Πύλου

ΑΣ Πανθουριακός-Απόλλων Πεταλιδίου

Ρεπό: Εράνη Φιλιατρών

 

17η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Ανάληψης-Παπαφλέσσας Χώρας

ΑΟ Κυπαρισσίας-Εράνη Φιλιατρών

Εθνικός Μελιγαλά-ΑΟ Μεθώνης

ΑΕ Αβίας-ΑΟ Σπερχογείας

Απόλλων Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης

Τσικλητήρας Πύλου-Τέλος Άγρας

ΑΣ Πανθουριακός-ΠΑΟ Καλού Νερού

Απόλλων Πεταλιδίου-Ακρίτας Κορώνης

Ρεπό: ΑΟ Ομόνοιας

  • Στον β΄ γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντίστροφα.