Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε στο Tennis Club, τέρμα Αρτέμιδος, με αποστάσεις και σύμφωνα με τα υγειονομικά πρωτόκολλα.

Ακολουθεί το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα της αγωνιστικής περιόδου 2020-21:

1η Αγωνιστική

ΑΟ Δωρίου-ΑΕ Λογγάς

ΠΑΣ Ράχη-Αναγέννηση Παραλίας

ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής-Πανιώνιος Καλαμάτας

Ολυμπιακός Καλαμάτας-Αστέρας Αρφαρών

ΠΣ Νέος Άρις-Ηρακλής Καλαμάτας

ΑΕΚ Καλαμάτας-Θύελλα Χαρακοποιού

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΣ Ράχη-ΑΟ Δωρίου

ΑΕ Λογγάς-ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής

Αναγέννηση Παραλίας-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Πανιώνιος Καλαμάτας-ΠΣ Νέος Άρις

Αστέρας Αρφαρών-ΑΕΚ Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοποιού-Ηρακλής Καλαμάτας

 

3η Αγωνιστική

ΑΟ Δωρίου-ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής

Ολυμπιακός Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχη

ΠΣ Νέος Άρις-ΑΕ Λογγάς

ΑΕΚ Καλαμάτας-Αναγέννηση Παραλίας

Θύελλα Χαρακοποιού-Πανιώνιος Καλαμάτας

Ηρακλής Καλαμάτας-Αστέρας Αρφαρών

 

4η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Καλαμάτας-ΑΟ Δωρίου

ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής-ΠΣ Νέος Άρις

ΠΑΣ Ράχη-ΑΕΚ Καλαμάτας

ΑΕ Λογγάς-Θύελλα Χαρακοποιού

Αναγέννηση Παραλίας-Ηρακλής Καλαμάτας

Αστέρας Αρφαρών-Πανιώνιος Καλαμάτας

 

5η Αγωνιστική

ΑΟ Δωρίου-ΠΣ Νέος Άρις

ΑΕΚ Καλαμάτας-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοποιού-ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής

Ηρακλής Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχη

Αστέρας Αρφαρών-ΑΕ Λογγάς

Πανιώνιος Καλαμάτας-Αναγέννηση Παραλίας

 

6η Αγωνιστική

ΑΕΚ Καλαμάτας-ΑΟ Δωρίου

ΠΣ Νέος Άρις-Θύελλα Χαρακοποιού

Ολυμπιακός Καλαμάτας-Ηρακλής Καλαμάτας

ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής-Αστέρας Αρφαρών

ΠΑΣ Ράχη-Πανιώνιος Καλαμάτας

ΑΕ Λογγάς-Αναγέννηση Παραλίας

 

7η Αγωνιστική

ΑΟ Δωρίου-Θύελλα Χαρακοποιού

Ηρακλής Καλαμάτας-ΑΕΚ Καλαμάτας

Αστέρας Αρφαρών-ΠΣ Νέος Άρις

Πανιώνιος Καλαμάτας-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Αναγέννηση Παραλίας-ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής

ΑΕ Λογγάς-ΠΑΣ Ράχη

 

8η Αγωνιστική

Ηρακλής Καλαμάτας-ΑΟ Δωρίου

Θύελλα Χαρακοποιού-Αστέρας Αρφαρών

ΑΕΚ Καλαμάτας-Πανιώνιος Καλαμάτας

ΠΣ Νέος Άρις-Αναγέννηση Παραλίας

Ολυμπιακός Καλαμάτας-ΑΕ Λογγάς

ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής-ΠΑΣ Ράχη

 

9η Αγωνιστική

ΑΟ Δωρίου-Αστέρας Αρφαρών

Πανιώνιος Καλαμάτας-Ηρακλής Καλαμάτας

Αναγέννηση Παραλίας-Θύελλα Χαρακοποιού

ΑΕ Λογγάς-ΑΕΚ Καλαμάτας

ΠΑΣ Ράχη-ΠΣ Νέος Άρις

ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής-Ολυμπιακός Καλαμάτας

 

10η Αγωνιστική

Πανιώνιος Καλαμάτας-ΑΟ Δωρίου

Αστέρας Αρφαρών-Αναγέννηση Παραλίας

Ηρακλής Καλαμάτας-ΑΕ Λογγάς

Θύελλα Χαρακοποιού-ΠΑΣ Ράχη

ΑΕΚ Καλαμάτας-ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής

ΠΣ Νέος Άρις-Ολυμπιακός Καλαμάτας

 

11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Παραλίας-ΑΟ Δωρίου

ΑΕ Λογγάς-Πανιώνιος Καλαμάτας

ΠΑΣ Ράχη-Αστέρας Αρφαρών

ΑΕ Κυπαρισσίας – Ηρακλής-Ηρακλής Καλαμάτας

Ολυμπιακός Καλαμάτας-Θύελλα Χαρακοποιού

ΠΣ Νέος Άρις-ΑΕΚ Καλαμάτας