Δυο όμιλοι αποτελούνται από έντεκα ομάδες και ο τρίτος  από δέκα, ενώ το νέο πρωτάθλημα θα κάνει πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Οκτωβρίου 2020.

Ακολουθεί το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των τριών ομίλων:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Αίαντας Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά-Δαναός

ΑΟ Λαιϊκων-Άρις Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας-Πατίστα Καλαμάτας

Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλαμάτας

 

2η Αγωνιστική

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Αίαντας Καλαμάτας

Θύελλα Παραλίας-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Κεραυνός Καλαμάτας-ΑΟ Λαιϊκων

Δαναός-Ίκαρος Καλαμάτας

Πατίστα Καλαμάτας-Άρις Καλαμάτας

Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

 

3η Αγωνιστική

Αίαντας Καλαμάτας-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΑΟ Λαιϊκων-Θύελλα Παραλίας

Πατίστα Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας

Άρις Καλαμάτας-Δαναός

Ρεπό: Ίκαρος Καλαμάτας

 

4η Αγωνιστική

Πράσινα Πουλιά-Αίαντας Καλαμάτας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-ΑΟ Λαιϊκων

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Ίκαρος Καλαμάτας

Θύελλα Παραλίας-Πατίστα Καλαμάτας

Δαναός-Κεραυνός Καλαμάτας

Ρεπό: Άρις Καλαμάτας

 

5η Αγωνιστική

Αίαντας Καλαμάτας-ΑΟ Λαιϊκων

Ίκαρος Καλαμάτας-Πράσινα Πουλιά

Πατίστα Καλαμάτας-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Άρις Καλαμάτας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Δαναός-Θύελλα Παραλίας

Ρεπό: Κεραυνός Καλαμάτας

 

6η Αγωνιστική

Ίκαρος Καλαμάτας-Αίαντας Καλαμάτας

ΑΟ Λαιϊκων-Πατίστα Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά-Άρις Καλαμάτας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Δαναός

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας

Ρεπό:  Θύελλα Παραλίας

 

7η Αγωνιστική

Αίαντας Καλαμάτας-Πατίστα Καλαμάτας

Άρις Καλαμάτας-Ίκαρος Καλαμάτας

Δαναός-ΑΟ Λαιϊκων

Κεραυνός Καλαμάτας-Πράσινα Πουλιά

Θύελλα Παραλίας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Ρεπό: ΠΑΟΚ Καλαμάτας

 

8η Αγωνιστική

Άρις Καλαμάτας-Αίαντας Καλαμάτας

Πατίστα Καλαμάτας-Δαναός

Ίκαρος Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά-Θύελλα Παραλίας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Ρεπό: ΑΟ Λαιϊκων

 

9η Αγωνιστική

Αίαντας Καλαμάτας-Δαναός

Κεραυνός Καλαμάτας-Άρις Καλαμάτας

Θύελλα Παραλίας-Ίκαρος Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΑΟ Λαιϊκων

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Πράσινα Πουλιά

Ρεπό: Πατίστα Καλαμάτας

 

10η Αγωνιστική

Κεραυνός Καλαμάτας-Αίαντας Καλαμάτας

Άρις Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας

Πατίστα Καλαμάτας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

ΑΟ Λαιϊκων-Πράσινα Πουλιά

Ρεπό: Δαναός

 

11η Αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας-Κεραυνός Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Δαναός

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Άρις Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά-Πατίστα Καλαμάτας

ΑΟ Λαιϊκων-Ίκαρος Καλαμάτας

Ρεπό: Αίαντας Καλαμάτας

  • Στον β΄ γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΟ Πανευαϊκός-Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Διαγόρας Κοπανακίου -Ερμής Καλαμάτας

Ασπρόχωμα-Κυπάρισσος Τριφυλίας

Νίκη Πλάτης-Ατρόμητος Πλατύ

Θύελλα Μερόπης-Αστέρας Βαλύρας

Ρεπό: Παπαφλέσσας Άμφειας

 

2η Αγωνιστική

Παπαφλέσσας Άμφειας-ΑΟ Πανευαϊκός

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου-Διαγόρας Κοπανακίου

Ερμής Καλαμάτας-Νίκη Πλάτης

Κυπάρισσος Τριφυλίας-Θύελλα Μερόπης

Αστέρας Βαλύρας -Ατρόμητος Πλατύ

Ρεπό: Ασπρόχωμα

 

3η Αγωνιστική

ΑΟ Πανευαϊκός-Διαγόρας Κοπανακίου

Ασπρόχωμα-Παπαφλέσσας Άμφειας

Νίκη Πλάτης-Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Αστέρας Βαλύρας -Ερμής Καλαμάτας

Ατρόμητος Πλατύ-Κυπάρισσος Τριφυλίας

Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

 

4η Αγωνιστική

Ασπρόχωμα-ΑΟ Πανευαϊκός

Διαγόρας Κοπανακίου -Νίκη Πλάτης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Θύελλα Μερόπης

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου-Αστέρας Βαλύρας

Κυπάρισσος Τριφυλίας-Ερμής Καλαμάτας

Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

 

5η Αγωνιστική

ΑΟ Πανευαϊκός-Νίκη Πλάτης

Θύελλα Μερόπης-Ασπρόχωμα

Αστέρας Βαλύρας -Διαγόρας Κοπανακίου

Ατρόμητος Πλατύ-Παπαφλέσσας Άμφειας

Κυπάρισσος Τριφυλίας-Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Ρεπό: Ερμής Καλαμάτας

 

6η Αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-ΑΟ Πανευαϊκός

Νίκη Πλάτης-Αστέρας Βαλύρας

Ασπρόχωμα-Ατρόμητος Πλατύ

Διαγόρας Κοπανακίου -Κυπάρισσος Τριφυλίας

Παπαφλέσσας Άμφειας-Ερμής Καλαμάτας

Ρεπό:  Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

 

7η Αγωνιστική

ΑΟ Πανευαϊκός-Αστέρας Βαλύρας

Ατρόμητος Πλατύ-Θύελλα Μερόπης

Κυπάρισσος Τριφυλίας-Νίκη Πλάτης

Ερμής Καλαμάτας-Ασπρόχωμα

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου-Παπαφλέσσας Άμφειας

Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου

 

8η Αγωνιστική

Ατρόμητος Πλατύ-ΑΟ Πανευαϊκός

Αστέρας Βαλύρας -Κυπάρισσος Τριφυλίας

Θύελλα Μερόπης-Ερμής Καλαμάτας

Ασπρόχωμα-Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Διαγόρας Κοπανακίου -Παπαφλέσσας Άμφειας

Ρεπό: Νίκη Πλάτης

 

9η Αγωνιστική

ΑΟ Πανευαϊκός-Κυπάρισσος Τριφυλίας

Ερμής Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου-Θύελλα Μερόπης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Νίκη Πλάτης

Διαγόρας Κοπανακίου -Ασπρόχωμα

Ρεπό: Αστέρας Βαλύρας

 

10η Αγωνιστική

Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Πανευαϊκός

Ατρόμητος Πλατύ-Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Αστέρας Βαλύρας -Παπαφλέσσας Άμφειας

Θύελλα Μερόπης-Διαγόρας Κοπανακίου

Νίκη Πλάτης-Ασπρόχωμα

Ρεπό: Κυπάρισσος Τριφυλίας

 

11η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου-Ερμής Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Άμφειας-Κυπάρισσος Τριφυλίας

Διαγόρας Κοπανακίου -Ατρόμητος Πλατύ

Ασπρόχωμα-Αστέρας Βαλύρας

Νίκη Πλάτης-Θύελλα Μερόπης

Ρεπό: ΑΟ Πανευαϊκός

  • Στον β΄ γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Ακαδημία Παμίσου-Νέδουσα Αλαγονίας

ΑΟ Στενωσιάς-ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα

ΑΕ Γαργαλιάνων-Φοινικούντα

ΠΑΟ Καλλιθέας-Νέστωρ Πύλου

Δόξα Καλαμάτας-Μεσσηνιακός

 

2η Αγωνιστική

Νέδουσα Αλαγονίας-ΑΕ Γαργαλιάνων

ΑΟ Στενωσιάς-Ακαδημία Παμίσου

Νέστωρ Πύλου-Μεσσηνιακός

Φοινικούντα-Δόξα Καλαμάτας

ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα-ΠΑΟ Καλλιθέας

 

3η Αγωνιστική

Ακαδημία Παμίσου-ΑΕ Γαργαλιάνων

ΠΑΟ Καλλιθέας-ΑΟ Στενωσιάς

Δόξα Καλαμάτας-Νέδουσα Αλαγονίας

Μεσσηνιακός-ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα

Νέστωρ Πύλου-Φοινικούντα

 

4η Αγωνιστική

Νέδουσα Αλαγονίας-Νέστωρ Πύλου

ΑΟ Στενωσιάς-Μεσσηνιακός

ΑΕ Γαργαλιάνων-Δόξα Καλαμάτας

ΠΑΟ Καλλιθέας-Ακαδημία Παμίσου

ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα-Φοινικούντα

 

5η Αγωνιστική

Ακαδημία Παμίσου-Δόξα Καλαμάτας

Νέδουσα Αλαγονίας-ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα

Μεσσηνιακός-ΠΑΟ Καλλιθέας

Νέστωρ Πύλου-ΑΕ Γαργαλιάνων

Φοινικούντα-ΑΟ Στενωσιάς

 

6η Αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-Νέδουσα Αλαγονίας

ΑΕ Γαργαλιάνων-ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα

ΠΑΟ Καλλιθέας-Φοινικούντα

Δόξα Καλαμάτας-Νέστωρ Πύλου

Μεσσηνιακός-Ακαδημία Παμίσου

 

7η Αγωνιστική

Νέδουσα Αλαγονίας-ΠΑΟ Καλλιθέας

ΑΕ Γαργαλιάνων-ΑΟ Στενωσιάς

Νέστωρ Πύλου-Ακαδημία Παμίσου

Φοινικούντα-Μεσσηνιακός

ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα-Δόξα Καλαμάτας

 

8η Αγωνιστική

Ακαδημία Παμίσου-Φοινικούντα

ΠΑΟ Καλλιθέας-ΑΕ Γαργαλιάνων

Δόξα Καλαμάτας-ΑΟ Στενωσιάς

Μεσσηνιακός-Νέδουσα Αλαγονίας

ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα-Νέστωρ Πύλου

 

9η Αγωνιστική

Ακαδημία Παμίσου-ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα

ΑΟ Στενωσιάς-Νέστωρ Πύλου

ΑΕ Γαργαλιάνων-Μεσσηνιακός

Δόξα Καλαμάτας-ΠΑΟ Καλλιθέας

Φοινικούντα-Νέδουσα Αλαγονίας

  • Στον β΄ γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντίστροφα.