Α Τοπικό

Ο ΑΟ Κυπαρισσίας φιλικά 3-1 το Καλό Νερό

Πολύ καλές εντυπώσεις άφησαν Κυπαρισσία και Καλό Νερό στο πρώτο φιλικό προετοιμασίας που έδωσαν σήμερα οι δύο ομάδες.

Το τελικό σκορ έληξε με 3-1 υπέρ του ΑΟΚ. Οι δύο τεχνικοί Ηλίας Φωτόπουλος και Τάκης Παναγόπουλος χρησιμοποίησαν όλους τους παίκτες που είχαν στη διάθεσή τους και έβγαλαν χρήσιμα συμπεράσματα.

Το σκορ, άνοιξε με πέναλτι ο Σπυρόπουλος στο 7ο λεπτό, ισοφάρισε με το ίδιο τρόπο ο Αντωνόπουλος στο 33ο λεπτό όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στο 78′ εκ νέου με πέναλτι ο Αντωνόπουλος έκανε το 2-1 και το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Κατσιώλης στο 93’με πλασέ.

ΠAO KAΛOΥ NEPOY: ΠAΛΛIKEΣTI, ΠANAΓOYΛIAΣ, MIXAΛAKOΠOYΛOΣ, MOYZHΣ, KOYPOYBANHΣ, MΠEΓETHΣ, KOPMΠHΣ, ΔAΣKAΛAKHΣ, ΠΛAKAΣ, ΣΠYPOΠOYΛOΣ. Έπαιξαν και οι: APIΔAΣ, MAKPOKANHΣ, ΣTAMATOΠOYΛOΣ ANTΩNOΠOYΛOΣ.

AO KYΠAPIΣΣIAΣ: ΣTAYPOΠOYΛOΣ, MΠOYTΣIKAKHΣ, KAΠΛANHΣ, ANΔPOYTΣHΣ, MΠAIPAMAI, TANEΦ, ANTΩNOΠOYΛOΣ, ΣΠYPOΠOYΛOΣ, KAPABOYΛIAΣ, ΔIONYΣOΠOYΛOΣ KΩNΣTANTOΠOYΛOΣ. Έπαιξαν και οι: MITPOΦ, KATΣIΩΛHΣ, ΣKOTZAI, KOΣMOΠOYΛOΣ, KΩNΣTANTOΠOYΛOΣ.