Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής, η βαθμολογία και η επόμενη (3η) αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (2η)

Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας 2-0

Θύελλα Παραλίας – ΠΑΟΚ Καλαμάτας 2-0

Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΟ Λαιϊκων 3-2

ΑΣ Δαναός – Ίκαρος Καλαμάτας 5-0

ΑΟ Πατίστα – ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας 6-2

Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

Η βαθμολογία (2η)

  1. ΑΣ Δαναός 6
  2. ΑΟ Πατίστα 6
  3. Κεραυνός Καλαμάτας 6
  4. Θύελλα Παραλίας 4
  5. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 3
  6. Αίαντας Καλαμάτας 1
  7. ΑΕΠΣ Άρις 0
  8. ΑΟ Λαιϊκων 0
  9. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 0
  10. Ίκαρος Καλαμάτας 0
  11. Πράσινα Πουλιά 0

Η επόμενη αγωνιστική (3η)

Αίαντας Καλαμάτας – ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΑΟ Λαιϊκων – Θύελλα Παραλίας

ΑΟ Πατίστα – Κεραυνός Καλαμάτας

ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας – ΑΣ Δαναός

Ρεπό: Ίκαρος Καλαμάτας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (2η)

Παπαφλέσσας Άμφειας – ΑΟ Πανευαϊκός 0-3 α.α.

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Διαγόρας Κοπανακίου 1-3

Ερμής Καλαμάτας – Νίκη Πλάτης 3-1

Κυπάρισσος FC – Θύελλα Μερόπης 0-6

Αστέρας Βαλύρας – Ατρόμητος Πλατύ 2-1

Ρεπό: AO Ασπρόχωμα

Η βαθμολογία (2η)

  1. Eρμής Καλαμάτας 6
  2. Θύελλα Μερόπης 4
  3. Αστέρας Βαλύρας 4
  4. Ατρόμητος Πλατύ 3
  5. Κυπάρισσος FC 3
  6. ΑΟ Πανευαϊκός 3
  7. Διαγόρας Κοπανακίου 3
  8. Ολυμπιακός Διαβολιτσίου 0
  9. Νίκη Πλάτης 0
  10. ΑΟ Ασπρόχωμα 0
  11. Παπαφλέσσας Άμφειας 0

Η επόμενη αγωνιστική (3η)

ΑΟ Πανευαϊκός – Διαγόρας Κοπανακίου

ΑΟ Ασπρόχωμα – Παπαφλέσσας Άμφειας

Νίκη Πλάτης – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Αστέρας Βαλύρας – Ερμής Καλαμάτας

Ατρόμητος Πλατύ- Κυπάρισσος FC

Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα 2η)

Νέδουσα Αλαγονίας – ΑΕ Γαργαλιάνων Δευτέρα 19/10/2020

ΑΟ Στενωσιάς – Ακαδημία Παμίσου 2-1

Νέστωρ Πύλου – Μεσσηνιακός Γ.Σ. 0-4

ΑΟ Φοινικούντας – Δόξα Καλαμάτας 1-2

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – ΠΑΟ Καλλιθέας 2-1

Η βαθμολογία (2η)

  1. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 6
  2. Δόξα Καλαμάτας 6
  3. ΠΑΟ Καλλιθέας 3
  4. Νέδουσα Αλαγονίας 3
  5. ΑΟ Στενωσιάς 3
  6. Μεσσηνιακός Γ.Σ. 3
  7. ΑΟ Φοινικούντας 1
  8. ΑΕ Γαργαλιάνων 1
  9. Νέστωρ Πύλου 0
  10. Ακαδημία Παμίσου 0

Η επόμενη αγωνιστική (3η)

Ακαδημία Παμίσου – ΑΕ Γαργαλιάνων

ΠΑΟ Καλλιθέας- ΑΟ Στενωσιάς

Δόξα Καλαμάτας – Νέδουσα Αλαγονίας

Μεσσηνιακός – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Νέστωρ Πύλου – ΑΟ Φοινικούντας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *




More in Β Τοπικό