Ακολουθήστε μας

TV

Τα ματς της Πέμπτης – Τι δείχνει η τηλεόραση

Τα παιχνίδια της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ με τη Λέστερ και τη Γρανάδα αντίστοιχα για την 2η αγωνιστική των ομίλων του Europa League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Erste Bank Open Τουρνουά Βιέννης Τένις

15:40 Eurosport 1 Λα Βουέλτα | 9ο Ετάπ Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500   Erste Bank Open Τουρνουά Βιέννης Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Erste Bank Open Τουρνουά Βιέννης Τένις

19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Βαλένθια EuroLeague Μπάσκετ

19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Βαλένθια EuroLeague Μπάσκετ

19:00 Novasports 4HD Βιλερμπάν – Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague Μπάσκετ

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αντβέρπ – Τότεναμ UEFA Europa League Μπάσκετ

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ζόρια – ΜπράγκαUEFA Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Λιλ – Σέλτικ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Γάνδη – Χόφενχαϊμ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Μίλαν – Σπάρτα Πράγας UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΕΚ – Λέστερ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Erste Bank Open Τουρνουά Βιέννης Τένις

21:05 Novasports 1HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Φενέρμπαχτσε EuroLeague Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Νάπολι UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ομόνοια – Αϊντχόφεν UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Σταντάρ Λιέγης UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σλάβια Πράγας – Λεβερκούζεν UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Άρσεναλ – Νταντάλκ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – ΠΑΟΚ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάγερν Μονάχου EuroLeague Μπάσκετ

 

Πηγή: zougla.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *




More in TV