Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής, η βαθμολογία και η επόμενη (5η) αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (4η)

Πράσινα Πουλιά – Αίαντας Καλαμάτας 0-3

ΠΑΟΚ Καλαμάτας – ΑΟ Λαιϊκων 0-5

Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Ίκαρος Καλαμάτας 7-2

Θύελλα Παραλίας – Πατίστα Καλαμάτας 0-1

ΑΣ Δαναός – Κεραυνός Καλαμάτας 1-1

Ρεπό: ΆΕΠΣ Άρις Καλαμάτας

Η βαθμολογία (4η)

  1. ΑΟ Πατίστα 12
  2. ΑΣ Δαναός 10
  3. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 9
  4. Κεραυνός Καλαμάτας 7
  5. Αίαντας Καλαμάτας 7
  6. ΑΟ Λαιϊκων 6
  7. Θύελλα Παραλίας 4
  8. ΑΕΠΣ Άρις 0
  9. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 0
  10. Ίκαρος Καλαμάτας 0
  11. Πράσινα Πουλιά 0

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

Αίαντας Καλαμάτας – ΑΟ Λαιϊκων

Ίκαρος Καλαμάτας – Πράσινα Πουλιά

ΑΟ Πατίστα – ΠΑΟΚ Καλαμάτας

ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΑΣ Δαναός – Θύελλα Παραλίας

Ρεπό: Κεραυνός Καλαμάτας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (4η)

ΑΟ Ασπρόχωμα – ΑΟ Πανευαϊκός 3-0 α.α.

Διαγόρας Κοπανακίου – Νίκη Πλάτης 3-0

Παπαφλέσσας Άμφειας – Θύελλα Μερόπης 0-3 α.α.

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Αστέρας Βαλύρας 2-1

Κυπάρισσος Τριφυλίας – Ερμής Καλαμάτας 2-3

Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

Η βαθμολογία (4η)

  1. Eρμής Καλαμάτας 12
  2. Διαγόρας Κοπανακίου 9
  3. Θύελλα Μερόπης 7
  4. Ατρόμητος Πλατύ 6
  5. ΑΟ Πανευαϊκός 6
  6. Αστέρας Βαλύρας 4
  7. Κυπάρισσος FC 3
  8. Νίκη Πλάτης 3
  9. Ολυμπιακός Διαβολιτσίου 3
  10. ΑΟ Ασπρόχωμα 0
  11. Παπαφλέσσας Άμφειας 0

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

ΑΟ Πανευαϊκός – Νίκη Πλάτης

Θύελλα Μερόπης – ΑΟ Ασπρόχωμα 3-0 α.α.

Αστέρας Βαλύρας – Διαγόρας Κοπανακίου

Ατρόμητος Πλατύ – Παπαφλέσσας Άμφειας 3-0 α.α.

Κυπάρισσος Τριφυλίας – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Ρεπό: Ερμής Καλαμάτας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (4η)

Νέδουσα Αλαγονίας – Νέστωρ Πύλου 0-1

ΑΟ Στενωσιάς – Μεσσηνιακός Γ.Σ. 0-5

ΑΕ Γαργαλιάνων – Δόξα Καλαμάτας 0-4

ΠΑΟ Καλλιθέας – Ακαδημία Παμίσου 6-0

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – ΑΟ Φοινικούντας 4-2

Η βαθμολογία (4η) 

  1. Δόξα Καλαμάτας 12
  2. Παπαφλέσας Βλαχόπουλου 9
  3. Μεσσηνιακός Γ.Σ. 9
  4. ΠΑΟ Καλλιθέας 7
  5. Νέστωρ Πύλου 6
  6. Νέδουσα Αλαγονίας 6
  7. ΑΟ Στενωσιάς 4
  8. Ακαδημία Παμίσου 3
  9. ΑΟ Φοινικούντας 1
  10. ΑΕ Γαργαλιάνων 1

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης – Δόξα Καλαμάτας

Νέδουσα Αλαγονίας – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Μεσσηνιακός Γ.Σ. – ΠΑΟ Καλλιθέας

Νέστωρ Πύλου – ΑΕ Γαργαλιάνων

ΑΟ Φοινικούντας – ΑΟ Στενωσιάς

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *



More in Β Τοπικό