Ακολουθήστε μας

TV

Τα ματς της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση

Πλήρη αγωνιστική δράση σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά οι επιλογές:

10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 προθέρμανση Πορτογαλία

11:05 Eurosport 1 Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος Σκι

11:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP προθέρμανση Πορτογαλία

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 προθέρμανση Πορτογαλία

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Χίμκι VTB United League

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ενισέι – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Πορτογαλία

13:15 Novasports 3HD Άγιαξ – Χεράκλες Eredivisie

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Εστουντιάντες – Μάλαγα ACB Liga Endessa

13:30 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Μπενεβέντο Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φούλαμ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

14:05 Eurosport 1 Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Πορτογαλία

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φλένσμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Μπόχουμ Bundesliga 2

14:45 Eurosport 2 Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD ΑΕΚ – ΑΕΛ Super League

15:30 Novasports 5HD Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 5HD Σαμπντόρια – Μπολόνια Serie A

16:00 Novasports 24 HD Βερόνα – Σασουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD Ρόμα – Πάρμα Serie A

16:00 Novasports 3HD Ίντερ – Τορίνο Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Πορτογαλία

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπεσίκτας – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga

16:50 Eurosport 1 Βίσλα Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) Σκι

17:00 ΕΡΤ Ηρακλής – Περιστέρι Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λαύριο – Ιωνικός Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 2HD Παναιτωλικός – Άρης Super League

17:45 Novasports 5HD Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

19:00 Novasports 3HD Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

19:15 Novasports 4HD Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endessa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Κολοσσός  Basket League

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τελικός τένις

20:45 Eurosport 1 Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Λιλ – Λοριάν Ligue 1

23:25 Novasports 4HD Κάνσας – Σαν Χοσέ MLS

 

Πηγή: zougla.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *




More in TV