Ακολουθήστε μας

Football league

Οι αγώνες της ημέρας (18/4)

Αγωνιστική δράση σε Super League 2, Football League και Γ’ Εθνική.

Κυριακή (18/4)

Super League 2 – 21η αγωνιστική

14:00 Χανιά – Απόλλων Λάρισας ERTSPORTS

14:45 Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας ERTSPORTS 2

14:45 Παναχαϊκή – Εργοτέλης ΕΡΤ3

 

Football League – 6η αγωνιστική

15:00

Νότιος Όμιλος

14:00 Σαντορίνη – Ασπρόπυργος

14:30 Ρόδος Α.Σ. – Αιγάλεω

Ιάλυσος – Επισκοπή

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλλιθέα

Βόρειος Όμιλος

Βέροια – Θεσπρωτός

Καβάλα – Α.Ε.Π Κοζάνης

Ολυμπιακός Βόλου– Πανσερραϊκός

Πιερικός – Τρίγλια

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου

 

Γ’ Εθνική – 6η αγωνιστική

16:30

1ος όμιλος

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού

Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου

Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων

Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α

 

2ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων

Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών

Θερμαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός

Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

 

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά

Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου

Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας

ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

 

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός

ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη

Θησές Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α

Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

 

5ος όμιλος – 5η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας (14:30)

Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης

Αμβραικός Λουτρού-Παναγρινιακός

ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα

 

6ος όμιλος – 5η αγωνιστική

Φωστήρας-Πανναξιακός (13:30)

Εθνικός-Αήττητος Σπάτων

ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική

Πανιώνιος-Μαρκό

Ηλιούπολη-Χαραυγιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

 

7ος όμιλος

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας

Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ

Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός

Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός

Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 (Σάββατο 17/4 – 16:30)

Ρεπό: Κηφισιά

 

8ος όμιλος

ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός (13:00)

Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αίας Σαλαμίνας (14:30)

Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου (15:30)

Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς (16:00)

Πανελευσινιακός-Κερατσίνι

Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης

 

9ος όμιλος

Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος (13:00)

Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου (14:00)

ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή (15:00)

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαΐκη

Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

 

10ος όμιλος

ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας

Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος

Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός

Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α

Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 (Σάββατο 17/4 – 16:30)

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Football league