Ακολουθήστε μας

Γ Εθνική

Οι αγώνες της ημέρας (25/4)

Αγωνιστική δράση στη Γ’ Εθνική.

Γ Εθνική – 25 Απριλίου

16:30

1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Οφρυνίου

Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Ευόσμου – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμοτείχου

Ελπίδα Σαπών – Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3-0 α.α.

(24/4) Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς  5-0

 

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός

Μ.Αλεξ.Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς

Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς

Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξ.

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό : Θερμαϊκός Θέρμης

 

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα

Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου

ΑΕ Καρίτσας – Κοζάνη

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου

Εθνικός Ν.Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας

Ρεπό : ΠΟ Φήκης

 

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη

Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α.

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

 

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου

Κτηνοτρ.Αστ.Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕ Λευκίμμης

Παναγρινιακός – Θύελλα Μοναστηρακίου

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης

Κέρκυρα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

13:00 Προοδευτική – ΑΕ Μυκόνου

Εθνικός – Πανιώνιος

ΓΣ Μαρκό – ΓΣ Ηλιούπολης

Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Μοσχάτου

Χαραυγιακός – Φωστήρας

Ρεπό: Πανναξιακός

 

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΠΑΟ Ρουφ

Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Πανγυθεατικός – ΑΕ Ερμιονίδας

Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος

Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας

ΑΕ Κηφισιάς – Μολαϊκός

Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

 

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)

15:45 Ακράτητος – ΑΟ Πυλίου

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης

ΑΠΟ Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός – Αετός Λουτρών

17:30 ΑΟ Καραβάς – Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων

Μικρασιατική Χίου – Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

 

9ος όμιλος (7η αγωνιστική)

14:00 ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος

14:30 Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου

14:30 ΑΟ Τσιλιβή – Αίας Γαστούνης

15:30 Πάμισος Μεσσήνης – Παλληξουριακός

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ναυπακτιακός

Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

 

10ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΟ Πόρου

ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης

Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου

Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Αναγ.Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου

Πλατανιάς – Άρης Σούδας

(24/4) Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  0-2

Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας ΑΚΥΡΩΣΗ

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Γ Εθνική