Ακολουθήστε μας

Football league

Οι αγώνες της ημέρας (23/5)

Αγωνιστική δράση σε Football League και Γ’ Εθνική.

Αναλυτικά οι σημερινοί (23/5) αγώνες:

Football League (13η αγωνιστική 17:00)

Βόρειος Όμιλος

Τρίγλια – Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας – ΝΠΣ Βέροια

Πιερικός – Καβάλα

Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Βόλου

Πανσερραϊκός – ΑΕΠ Κοζάνης

Νότιος Όμιλος

15:30 ΑΣ Σαντορίνης – Ιάλυσος

Ασπρόπυργος – Αιγάλεω

Νίκη Βόλου – Αστέρας Βλαχιώτη

Καλλιθέα – ΑΟ Επισκοπής

(22/5) Καλαμάτα – Ρόδος 1-0 

 

Γ Εθνική (17:00)

1ος όμιλος (12η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου

Ελπίδα Σαπών – Μ.Αλεξ.Ορφανίου

Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμοτείχου

Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC

Αετός Οφρυνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3-0 α.α.

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αετός Βαρβάρας – ΠΟ Ν.Καλλικράτειας

Θύελλα Σαρακηνών – Θερμαϊκός Θέρμης

Μ.Αλεξ.Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Πλαγιάς – Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό : Εθνικός Γιαννιτσών

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου

ΑΕ Καρίτσας – ΠΟ Φήκης

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Ελασσόνας

Μακεδονικός Φούφα – Δίας Δίου

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αετός Μακρυχωρίου – Κοζάνη

Ρεπό : Οικονόμος Τσαριτσάνης

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών

Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης 0-3 α.α.

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)

15:15 Κτην.Αστ.Καληράχης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

16:00 ΑΕ Μεσολογγίου – Κέρκυρα

16:00 ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης

Θύελλα Μοναστηρακίου – Θύελλα Κατσικάς

Αμβρακικός Λουτρού – Μ.Αλεξ.Καλλιθέας

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός

6ος όμιλος (εξ αναβολής – 8η αγωνιστική)

13:00 Αήττητος Σπάτων – Πανναξιακός

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Ερμής Μελιγούς – Πανναυπλιακός

Πανγυθεατικός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Παναρκαδικός – ΑΕ Κηφισιάς

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

ΑΕ Ερμιονίδας – Μολαϊκός

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας

Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

8ος όμιλος (10η αγωνιστική – 14.45)

Αιολικός – Αίας Σαλαμίνας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Μικρασιατική Χίου

ΑΟ Καραβάς – Ακράτητος

Αστέρας Βάρης – ΑΟ Πυλίου

Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων – Πανελευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών

9ος όμιλος (10η αγωνιστική)

14:30 Παλληξουριακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

15:00 ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

Αχαϊκή – Παναιγιάλειος

Πάμισος – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός

ΑΝΑΒΟΛΗ Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

10ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Άρης Ρεθύμνου – Γιούχτας

Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ηρόδοτος – Άρης Σούδας

ΑΟ Δαμάστας – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός Γαζίου

(22/5) Ρεθυμνιακός – Πλατανιάς 2-1

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Football league