Ακολουθήστε μας

Football league

Οι αγώνες της ημέρας (6/6)

Αγωνιστική δράση σε Football League και Γ’ Εθνική.

Οι αγώνες της Κυριακής 6 Ιουνίου:

Football League (15η αγωνιστική, 17:00)

Βόρειος Όμιλος

Θεσπρωτός – ΝΠΣ Βέροια

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

Τρίγλια – Πιερικός

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΠ Κοζάνης – Καβάλα

 

Νότιος Όμιλος

Αιγάλεω – Ρόδος

Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος – Σαντορίνη

Επισκοπή – Ιάλυσος

 

Γ Εθνική (17:00)

1ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμοτείχου

Αλεξανδρούπολη FC – Μ.Αλεξ.Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών

Αετός Οφρυνίου – Εθνικός Σοχού

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου 0-3 α.α.

 

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Αναγ.Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΟ Ν.Καλλικράτειας

Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας

Αναγ.Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών

Μακεδονικός – Μ.Αλεξ.Τρικάλων

(5/6) Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών 3-2

Ρεπό : ΠΑΟ Κουφαλίων

 

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης

Δίας Δίου – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου

Αναγ.Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας

Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου

Ρεπό : Ατρόμητος Παλαμά

 

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Ν.Αρτάκης

ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού

ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α.

Ρεπό: Φωκικός

 

5ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Άρτας – Μ.Αλεξ.Καλλιθέας

Παναγρινιακός – Τηλυκράτης

ΟΦ Αγ.Ματθαίου – Θύελλα Μοναστηρακίου

Κτην.Αστ.Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού

ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου

Θύελλα Κατσικάς – Κέρκυρα

 

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Πανναξιακός – ΑΕ Μυκόνου

Προοδευτική – Φωστήρας

Χαραυγιακός – ΑΕ Μοσχάτου

Αήττητος Σπάτων – ΓΣ Ηλιούπολης

ΓΣ Μαρκό – Εθνικός

Ρεπό: Πανιώνιος

 

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – Κορωνίδα Κοιλάδας

ΑΕ Κηφισιάς – Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Ν.Επιδαύρου – Παναρκαδικός

Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ

Άρης Σκάλας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

ΑΕ Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Πανγυθεατικός

 

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Αιολικός

ΑΟ Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι

Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς

Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας

 

9ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος Μεσσήνης

Ναυπακτιακός – Εθνικός Σκουλικάδου

Ζάκυνθος – Παλληξουριακός

Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών

Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

 

10ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας

Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος

ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας

Γιούχτας – Πλατανιάς

ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α.

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Football league