Ακολουθήστε μας

Α1 Τοπικό

Α1 ΤΟΠΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα της κατηγορίας

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος της Α1 Τοπικής Κατηγορίας.

1η αγωνιστική
Δώριο – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Ηρακλής Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας
Θύελλα Χαρακοπιού – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Πανιώνιος Καλαμάτας – Α.Ε. Λογγάς
Αστέρας Αρφαρών – ΠΑΣ Ράχης
ΑΕΚ Καλαμάτας – Νέος Αρις

2η αγωνιστική
Ηρακλής Καλαμάτας – Δώριο
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Θύελλα Χαρακοπιού
Αναγέννηση Παραλίας – Πανιώνιος Καλαμάτας
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Αστέρας Αρφαρών
Α.Ε. Λογγάς – ΑΕΚ Καλαμάτας
Νέος Αρις – ΠΑΣ Ράχης

3η αγωνιστική
Δώριο – Θύελλα Χαρακοπιού
Πανιώνιος Καλαμάτας – Ηρακλής Καλαμάτας
Αστέρας Αρφαρών – Ηρακλής Κυπαρισσίας
ΑΕΚ Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας
Νέος Αρις – Ολυμπιακός Καλαμάτας
ΠΑΣ Ράχης – Α.Ε. Λογγάς

4η αγωνιστική
Πανιώνιος Καλαμάτας – Δώριο
Θύελλα Χαρακοπιού – Αστέρας Αρφαρών
Ηρακλής Καλαμάτας – ΑΕΚ Καλαμάτας
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Νέος Αρις
Αναγέννηση Παραλίας – ΠΑΣ Ράχης
Α.Ε. Λογγάς – Ολυμπιακός Καλαμάτας

5η αγωνιστική
Δώριο – Αστέρας Αρφαρών
ΑΕΚ Καλαμάτας – Πανιώνιος Καλαμάτας
Νέος Αρις – Θύελλα Χαρακοπιού
ΠΑΣ Ράχης – Ηρακλής Καλαμάτας
Α.Ε. Λογγάς – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας

6η αγωνιστική
ΑΕΚ Καλαμάτας – Δώριο
Αστέρας Αρφαρών – Νέος Αρις
Πανιώνιος Καλαμάτας – ΠΑΣ Ράχης
Θύελλα Χαρακοπιού – Α.Ε. Λογγάς
Ηρακλής Καλαμάτας – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Αναγέννηση Παραλίας

7η αγωνιστική
Δώριο – Νέος Αρις
ΠΑΣ Ράχης – ΑΕΚ Καλαμάτας
Α.Ε. Λογγάς – Αστέρας Αρφαρών
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Πανιώνιος Καλαμάτας
Αναγέννηση Παραλίας – Θύελλα Χαρακοπιού
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ηρακλής Καλαμάτας

8η αγωνιστική
ΠΑΣ Ράχης – Δώριο
Νέος Αρις – Α.Ε. Λογγάς
ΑΕΚ Καλαμάτας – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Αστέρας Αρφαρών – Αναγέννηση Παραλίας
Πανιώνιος Καλαμάτας – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Θύελλα Χαρακοπιού – Ηρακλής Καλαμάτας

9η αγωνιστική
Δώριο – Α.Ε. Λογγάς
Ολυμπιακός Καλαμάτας – ΠΑΣ Ράχης
Αναγέννηση Παραλίας – Νέος Αρις
Ηρακλής Κυπαρισσίας – ΑΕΚ Καλαμάτας
Ηρακλής Καλαμάτας – Αστέρας Αρφαρών
Θύελλα Χαρακοπιού – Πανιώνιος Καλαμάτας

10η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Δώριο
Α.Ε. Λογγάς – Αναγέννηση Παραλίας
ΠΑΣ Ράχης – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Νέος Αρις – Ηρακλής Καλαμάτας
ΑΕΚ Καλαμάτας – Θύελλα Χαρακοπιού
Αστέρας Αρφαρών – Πανιώνιος Καλαμάτας

11η αγωνιστική
Αναγέννηση Παραλίας – Δώριο
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Ηρακλής Καλαμάτας – Α.Ε. Λογγάς
Θύελλα Χαρακοπιού – ΠΑΣ Ράχης
Πανιώνιος Καλαμάτας – Νέος Αρις
Αστέρας Αρφαρών – ΑΕΚ Καλαμάτας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Α1 Τοπικό