Ακολουθήστε μας

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και στους τρεις ομίλους

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα και στους τρεις ομίλους της Β’ Τοπικής.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ικαρος Καλαμάτας – Δαναός
Πατίστα – Κεραυνός Καλαμάτας
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Αρις Καλαμάτας – Πράσινα Πουλιά
Α.Ο. Λεΐκων – Θύελλα Παραλίας
Αίαντας Καλαμάτας – Ερασιτέχνες Καλαμάτας

2η αγωνιστική
Πατίστα – Ικαρος Καλαμάτας
Δαναός – ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Κεραυνός Καλαμάτας – Αρις Καλαμάτας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Α.Ο. Λεΐκων
Πράσινα Πουλιά – Αίαντας Καλαμάτας
Ερασιτέχνες Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας

3η αγωνιστική
Ικαρος Καλαμάτας – ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Αρις Καλαμάτας – Πατίστα
Α.Ο. Λεΐκων – Δαναός
Αίαντας Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας
Ερασιτέχνες Καλαμάτας – Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας – Πράσινα Πουλιά

4η αγωνιστική
Αρις Καλαμάτας – Ικαρος Καλαμάτας
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Α.Ο. Λεΐκων
Πατίστα – Αίαντας Καλαμάτας
Δαναός – Ερασιτέχνες Καλαμάτας
Κεραυνός Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας
Πράσινα Πουλιά – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

5η αγωνιστική
Ικαρος Καλαμάτας – Α.Ο. Λεΐκων
Αίαντας Καλαμάτας – Αρις Καλαμάτας
Ερασιτέχνες Καλαμάτας – ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας – Πατίστα
Πράσινα Πουλιά – Δαναός
Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας

6η αγωνιστική
Αίαντας Καλαμάτας – Ικαρος Καλαμάτας
Α.Ο. Λεΐκων – Ερασιτέχνες Καλαμάτας
Αρις Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Πράσινα Πουλιά
Πατίστα – Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Δαναός – Κεραυνός Καλαμάτας

7η αγωνιστική
Ικαρος Καλαμάτας – Ερασιτέχνες Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας – Αίαντας Καλαμάτας
Πράσινα Πουλιά – Α.Ο. Λεΐκων
Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Αρις Καλαμάτας
Κεραυνός Καλαμάτας – ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Δαναός – Πατίστα

8η αγωνιστική
Θύελλα Παραλίας – Ικαρος Καλαμάτας
Ερασιτέχνες Καλαμάτας – Πράσινα Πουλιά
Αίαντας Καλαμάτας – Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Α.Ο. Λεΐκων – Κεραυνός Καλαμάτας
Αρις Καλαμάτας – Δαναός
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Πατίστα

9η αγωνιστική
Ικαρος Καλαμάτας – Πράσινα Πουλιά
Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας
Κεραυνός Καλαμάτας – Ερασιτέχνες Καλαμάτας
Δαναός – Αίαντας Καλαμάτας
Πατίστα – Α.Ο. Λεΐκων
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Αρις Καλαμάτας

10η αγωνιστική
Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Ικαρος Καλαμάτας
Πράσινα Πουλιά – Κεραυνός Καλαμάτας
Θύελλα Παραλίας – Δαναός
Ερασιτέχνες Καλαμάτας – Πατίστα
Αίαντας Καλαμάτας – ΠΑΟΚ Καλαμάτας
Α.Ο. Λεΐκων – Αρις Καλαμάτας

11η αγωνιστική
Κεραυνός Καλαμάτας -Ι καρος Καλαμάτας
Δαναός – Παναθηναϊκός Καλαμάτας
Πατίστα – Πράσινα Πουλιά
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας
Αρις Καλαμάτας – Ερασιτέχνες Καλαμάτας
Α.Ο. Λεΐκων – Αίαντας Καλαμάτας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *




Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Β Τοπικό