Α Τοπικό

Ισόπαλο (1-1) το φιλικό Ολυμπιακός Ανάληψης – Εθνικός Μελιγαλά (φώτο)

Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το σημερινό παιχνίδι φιλικής σημασία στο γήπεδο Αγίου Νικολάου ανάμεσα στον Ολυμπιακό Ανάληψης και τον Εθνικό Μελιγαλά.

Οι δύο προπονητές χρησιμοποίησαν όλους τους παίκτες που είχαν στη διάθεσή τους και έβγαλαν χρήσιμα συμπεράσματα.

Για την ιστορία οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 1-0 χάρη σε γκολ του Δημητρίου όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυνατά και κατάφεραν μέσα στα πέντε πρώτα λεπτά να ισοφαρίσουν με τον υπό δοκιμή ποδοσφαιριστή Μανώλη.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ: Παπανικολός, Κλεφτόγιαννης, Παπαγεωργίου, Κανελλόπουλος, Αλντέσκου, Μάραντος, Νινιός, Χιλίαρχος Λάγιος, Σαραντόπουλος, Μανώλης (υπό δοκιμή).

Έπαιξαν και οι: Βλαχόπουλος, Θανάσης Ρουμελιώτης, Zύλφο, Αβράμης Νεγκόγλου Δελλής.