Ακολουθήστε μας

Γ Εθνική

Γ’ Εθνική: Οι όμιλοι και η 1η αγωνιστική

Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή (15/10) η κλήρωση για το πρόγραμμα αγώνων της Γ΄ Εθνικής 2021-22.

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

 

1η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Πλαγιάς

Δόξα Δράμας-Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης-Αγροτικός Αστέρας

Αλεξανδρούπολη-Εθνικός Σοχού

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦ ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΚΟΖΑΝΗ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΑΕΠ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

 

1η αγωνιστική

Μέγας Αλ. Τρικάλων-Μακεδονικός

Κοζάνη-Εδεσσαϊκός

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΑΕ Λευκίμμης

ΟΦΑΜ-Θύελλα Σαρακηνών

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΕΠ Κοζάνης

Γιαννιτσά-Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΥΠΑΤΟ

ΠΟ ΦΗΚΗΣ

 

1η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Ελασσόνας-Φήκη

Ατρόμητος Παλαμά-Ύπατο

Αταλάντη-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης

 

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

 

1η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου-Αίας Γαστούνης

Διαγόρας Βραχνέικων-Τηλυκράτης

Αναγέννηση Άρτας-Παναιγιάλειος

Ναυπακτιακός-Διαβολίτσι

Αχέρων Καναλακίου-Παναχαϊκή

Αμβρακικός Λουτρού-ΠΑΟ Βάρδας

 

Ρεπό: Παναγρινιακός

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΜΥΚΟΝΟΣ

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

 

1η αγωνιστική

Αρης Σκάλας-Ερμιονίδα

Παναρκαδικός-Αγιος Ιερόθεος

Μύκονος-Ηλιούπολη

Σαντορίνη-Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Φωστήρας

 

Ρεπό: Χαραυγιακός

 

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

1η αγωνιστική

Αιολικός-Κερατσίνι

Πανελευσινιακός-Εθνικός

Αήττητος Σπάτων-Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική

Αίας Σαλαμίνας-ΑΟ Πυλίου Κω

 

Ρεπό: ΑΟ Καραβά

 

7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΟ ΡΟΥΦ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΟΡΟΣ

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

 

1η αγωνιστική

ΠΑΟ Ρουφ-Νεάπολη

Αλμυρός-Αγιος Νικόλαος

Αρης Σούδας-Πόρος

Γιούχτας-Πανιώνιος

Ατσαλένιος-Αναγέννηση Ιεράπετρας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Γ Εθνική