Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

Super League 2: Ο Ανδριανός στο Καλαμάτα – Εργοτέλης. Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2.  Ο κ. Ανδριανός από την Αχαΐα στο Καλαμάτα – Εργοτέλης.

Super League 2 – 5η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

14:45 Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας) – Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

 

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρακλής-ΑΕΛ

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιώς), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

 

14:45 Βέροια-Τρίκαλα

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Φράγιος, Κουφός (Μακεδονίας)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

 

14:45 Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουκούμης (Καβάλας) – Σάββας (Σερρών)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

 

14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Παπαφέστας – Μάνος (Λάρισας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

 

14:45 Πιερικός-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

 

14:45 Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

 

14:45 Θεσπρωτός-Καβάλα

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου) – Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

14:45 Παναθηναϊκός Β-Καραϊσκάκης Αρτας

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

 

17:00 Καλαμάτα-Εργοτέλης

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) – Φίλος (Βοιωτίας)

4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

 

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρόδοτος-Καλλιθέα

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

 

14:45 Λεβαδειακός-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας) – Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

 

14:45 Επισκοπή-Χανιά

Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου Κ. (Δυτ. Αττικής) – Γούρνιας (Αν. Αττικής)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

 

14:45 Κηφισιά-Διαγόρας

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. (Ηρακλείου) – Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

 

14:45 Ρόδος-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Τοροσιάδης – Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

 

17:00 ΑΕΚ Β-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας) – Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Ποδόσφαιρο