Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2: Αγωνιστική δράση σε Βόρειο και Νότιο όμιλο

Επτά παιχνίδια στον Α’ όμιλο και έξι αναμετρήσεις στον Β’ όμιλο σήμερα για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκ 2.

Super League 2 – 5η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρακλής-ΑΕΛ

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιώς), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

 

14:45 Βέροια-Τρίκαλα

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Φράγιος, Κουφός (Μακεδονίας)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

 

14:45 Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουκούμης (Καβάλας) – Σάββας (Σερρών)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

 

14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Παπαφέστας – Μάνος (Λάρισας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

 

14:45 Πιερικός-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

 

14:45 Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

 

14:45 Θεσπρωτός-Καβάλα

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου) – Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

14:45 Ηρόδοτος-Καλλιθέα

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

 

14:45 Λεβαδειακός-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας) – Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

 

14:45 Επισκοπή-Χανιά

Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου Κ. (Δυτ. Αττικής) – Γούρνιας (Αν. Αττικής)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

 

14:45 Κηφισιά-Διαγόρας

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. (Ηρακλείου) – Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

 

14:45 Ρόδος-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Τοροσιάδης – Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

 

17:00 ΑΕΚ Β-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας) – Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Ποδόσφαιρο