Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 – Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Οι αγώνες της ημέρας (12/12)

Αγώνες για την Super League 2 και την Γ’ Εθνική.

Super League 2 – 7η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:45

Aπόλλων Πόντου-ΑΕΛ

Ηρακλής-Ολυμπιακός Β’   ΕΡΤ3

Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:45

ΑΕΚ Β’-Χανιά

Παναθηναϊκός Β’-Αστέρας Βλαχιώτη ERTFLIX

 

Γ’ Εθνική – 8η αγωνιστική

Κυριακή 12/12 – 15:00

1ος όμιλος

Πανδραμαϊκός-Θερμαϊκός Θέρμης

Άρης Αβάτου-Αγροτικός Αστέρας

Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Πλαγιάς

Απόλλων Παραλιμνίου-Εθνικός Σοχού

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας

 

2ος όμιλος

ΑΕΠ Κοζάνης-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΣ Γιαννιτσά -ΑΕ Λευκίμμης

ΟΦΑΜ-Μακεδονικός

Αστέρας Καληράχης-Θύελλα Σαρακηνών

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εδεσσαϊκός

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΦΣ Κοζάνη

 

3ος όμιλος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη

Θησέας Αγριάς-Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αταλάντη-ΠΟ Φήκης

Ατρόμητος Παλαμά-ΠΟ Ελασσόνας

Αετός Μακρυχωρίου-ΑΟ Υπάτου 0-3 α.α.

 

4ος όμιλος – 10η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου

ΠΑΟ Βάρδας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναγρινιακός

Παναχαϊκή-Παναιγιάλειος

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αίας Γαστούνης

Αναγέννηση Άρτας-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

 

5ος όμιλος

Ηλιούπολη-Άρης Σκάλας

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος

Παναρκαδικός-Χαραυγιακός

Φωστήρας-Ερμής Μελιγούς

ΑΣ Σαντορίνη-Ερμιονίδα (Τετάρτη 15/12 – 11:00)

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

 

6ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων-Κερατσίνι

Αίας Σαλαμίνας-Εθνικός

Παναλευσινιακός-Καραβάς

ΑΟ Πυλίου Κω-Αστέρας Βάρης (Δευτέρα 13/12 – 15:00)

Προοδευτική-Αιολικός 3-0 (11/12)

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

7ος όμιλος

ΑΕ Νεάπολης-Ατσαλένιος

Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΠΑΟ Ρουφ

Άγιος Νικόλαος-Γιούχτας

Άρης Σούδας-Αλμυρός Γαζίου

Πόρος-Πανιώνιος

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Ποδόσφαιρο