Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική (19/12)

Αγώνες στην Super League 2 και στην Γ’ Εθνική.

Super League 2 – 9η αγωνιστική

14:45

Βόρειος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Θεσπρωτός-ΠΑΟΚ Β 1-1 (50′ πεν Σαραντίδης- 55′ Γκορντετζιάνι)

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας 1-0 (65′ Αθανασιάδης)

ΤΕΛΙΚΟ Πιερικός-ΑΕΛ 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Καβάλα-Ολυμπιακός Βόλου 0-5 (19’ Μαρκοπουλιωτης, 23’, 29′ Βερνάρδος, 34΄Σιαφά, 59′ Σουλειμάν)

17:00 Ξάνθη-Τρίκαλα ERTSPORTS

Ρεπό: Ηρακλής

 

Νότιος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Ρόδος-Ηρόδοτος 1-0 (63′ Παπάζογλου)

ΤΕΛΙΚΟ Επισκοπή-Αιγάλεω 1-1 (69′ Έμπο-77′ Αρναρέλλης)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΚ Β-ΟΦ Ιεράπετρας  2-2 (9’ Χριστόπουλος, 83′ Γιούσης- 25′ Αντερέγκεν, 42′ Τορίμπιο)  ERTSPORTS

ΤΕΛΙΚΟ Καλαμάτα-Ζάκυνθος 5-0 (25′ Λουκίνας, 50′ Αναστασόπουλος, 55′ Παυλίδης, 68′ Φελίπε, 90+1′ Μαρκόφσκι)

ΤΕΛΙΚΟ Καραϊσκάκης-Διαγόρας 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Κηφισιά-Καλλιθέα  1-0 (32’ Οικονομίδης)  ΕΡΤ3

ΤΕΛΙΚΟ Εργοτέλης-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0

Ρεπό: Λεβαδειακός

 

Γ’ Εθνική – 9η αγωνιστική

Κυριακή 19/12 – 15:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Σοχού: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου: 1-4

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Αγροτικός Αστέρας-Πανδραμαϊκός: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Πλαγιάς-Άρης Αβάτου: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC: 1-1

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΟΦΑΜ 2-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Λευκίμμης-ΑΕΠ Κοζάνης: 4-1 (14:00)

ΤΕΛΙΚΟ Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Εδεσσαϊκός-Αστέρας Καληράχης: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ ΦΣ Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά 2-0 (18/12)

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Νέα Αρτάκη-Εθνικός Κεραμιδίου: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΟ Φήκης-Δήμητρα Ευξεινούπολης: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΟ Ελασσόνας-Αταλάντη: 4-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου: 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Παλαμά-Θησέας Αγριάς: 0-0

 

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Σκουλικάδου-Παναιγιάλειος: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Διαβολιτσίου: 3-1

Παναγρινιακός-Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.

ΤΕΛΙΚΟ Ναυπακτιακός Αστέρας-Αναγέννηση Άρτας: 2-1

Ρεπό: Παναχαϊκή

 

5ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Παναρκαδικός-ΑΣ Σαντορίνη 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου 2-3 (13:00)

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Σκάλας-Ερμής Μελιγούς: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Ιερόθεος-Ηλιούπολη: 0-2

Ρεπό: Φωστήρας

 

6ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Καραβάς-Θύελλα Ραφήνας: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Κερατσίνι-Αίας Σαλαμίνας: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Πανελευσινιακός-Αήττητος Σπάτων: 3-0

Εθνικός-Προοδευτική: 1-1

Αιολικός-Αστέρας Βάρης (20/12 – 13:00)

Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω

 

7ος όμιλος – 8η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ Γιούχτας-Αλμυρός Γαζίου: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Νικόλαος-Αναγέννηση Ιεράπετρας: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Ατσαλένιος-Άρης Σούδας: 2-1

Πανιώνιος-ΑΕ Νεάπολης αναβολή

ΠΑΟ Ρουφ-Πόρος αναβολή

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


Lupus





Pelekaki
Ballers

Perfect Wash

More in Ποδόσφαιρο