Connect with us

Ποδόσφαιρο

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2: Οι “σφυρίχτρες” της 10ης αγωνιστικής. Ο Κουκουράκης στο ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητής της 10ης αγωνιστικής της Super League 2. Ο κ. Κουκουράκης στο ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα.

Αναλυτικά:

Super League 2 – 10η αγωνιστική

Τετάρτη 29/12 – 15:00

Βόρειος όμιλος

ΑΕΛ-Ξάνθη

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

 

Ολυμπιακός Β-Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Κοττόρος (Δωδ/νήσου), Αρμάκολας (Κυκλάδων)

4ος: Στάμος (Ηλείας)

 

Ηρακλής-Βέροια

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Σάββας, Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

 

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

 

ΠΑΟΚ Β-Καβάλα

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

 

Τρίκαλα-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλαμπόκης, Τσιλίκας (Αιτ/νίας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

 

Απόλλων Λάρισας-Πιερικός

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊνάλης (Μακεδονίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

 

Πανσερραϊκός-Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

4ος: Μέγας (Θράκης)

 

Ρεπό: Νίκη Βόλου

Νότιος όμιλος

Καλλιθέα-ΑΕΚ Β

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Μανάσης (Τρικάλων)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

 

Διαγόρας-Εργοτέλης (Πέμπτη 30/12 – 15:00)

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλλής, Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

 

Χανιά-Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνιάδης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

 

Ζάκυνθος-Παναθηναϊκός Β (14:30)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

ΟΦ Ιεράπετρας-Καλαμάτα

Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

 

Αιγάλεω-Κηφισιά

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης, Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

 

Ηρόδοτος-Επισκοπή

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Ίσσα, Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

Λεβαδειακός-Ρόδος

Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

 

Ρεπό: Αστέρας Βλαχιώτη

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Lupus








More in Ποδόσφαιρο