Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

Τα αποτελέσματα στους αγώνες σε Super League 2 και Γ’ Εθνική (13/3)

Δείτε σε live τα αποτελέσματα των αγώνων των ομάδων της Super League 2 και της Γ’ Εθνικής. την Κυριακή (13/3).

Αναλυτικά:

Super League 2

ΤΕΛΙΚΟ Ζάκυνθος-Κηφισιά: 1-1 (38′ Τσιμέλι-56′ Παπασάββας)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΛ-Απόλλων Πόντου: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Αλμωπός Αριδαίας-Καβάλα: 1-1 (7′ Σουλιώτης-71′ Καϊούμπι)

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Λάρισας-Βέροια: 0-1 (74′ Πασάς) (ΕΡΤ)

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας-Καλαμάτα: 0-1 (66′ Γρίβας)

ΤΕΛΙΚΟ Εργοτέλης-Καραϊσκάκης Άρτας: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός: 3-1 (17′ Κουσκουνάς, 42′ Βλαχομήτρος, 44′ Αθανασίου-22′ Στεργίου)

ΤΕΛΙΚΟ Ο.Φ. Ιεράπετρας-Επισκοπή: 0-1 (73′ Σταθόπουλος)

ΤΕΛΙΚΟ Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας: 0-3 (15′ πεν Μπεγκόα, 44′ πεν Γκίνη, 65′ Λαγός)

17:00 Καλλιθέα-Ρόδος: 1-0 (7′ Ντεμέτριους) (ΕΡΤ)

Αιγάλεω-Λεβαδειακός αναβλήθηκε

ΠΑΟΚ Β’-Πιερικός αναβλήθηκε

 

Γ’ Εθνική

 

1ος όμιλος (15:00)

 

ΤΕΛΙΚΟ Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Πλαγιάς-Αλεξανδρούπολη: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Σοχού-Απόλλων Παραλιμνίου: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Θερμαικός-Πανδραμαικός: 0-1

Ορφέας Ξάνθης-Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου αναβλήθηκε

 

2ος όμιλος (15:00)

 

ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Σαρακηνών-Ποσειδώνας Μηχανιώνας: 2-5

ΤΕΛΙΚΟ Κτηνοτροφικός Αστέρας-Ηρακλής Αμπελοκήπων: 1-2

ΑΕ Ποντίων-Άγιος Ματθαίος αναβλήθηκε

 

3ος όμιλος (15:00)

 

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Ελασσόνα-Ατρόμητος Παλαμά: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς: 3-1

ΤΕΛΙΚΟ Νέα Αρτάκη-Αμβρυσσέας: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Φήκη-Αταλάντα: 2-0

ΑΟ Υπάτου-Αετός Μακρυχωρίου α.α.

 

4ος όμιλος (15:00)

 

ΤΕΛΙΚΟ Αίας Γαστούνης-Αχέρων Καναλακίου: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας Βραχνέικων-Αναγέννηση Άρτας: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Σκουλικάδου-Διαβολίτσι: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Παναγρινιακός-Ναυπακτιακός Αστέρας: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Παναιγιάλειος-Παναχαϊκή: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΟ Βάρδας: 1-0

 

5ος όμιλος (15:00)

ΤΕΛΙΚΟ Μύκονος-Ερμής Μελιγούς 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Σαντορίνη 2020-Άγιος Ιερόθεος: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Ηλιούπολη: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Φωστήρας-Άρης Σκάλας: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Χαραυγιακός-Ερμιονίδα: 0-1

 

6ος όμιλος (15:00)

 

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Πειραιά-Αίας Σαλαμίνας: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Αιολικός-Προοδευτική: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Κερατσίνι-Αήττητος Σπάτων: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Κυανούς Αστέρας Βάρης-ΑΟ Πυλίου Κω: 1-2

Α.Ο. Καραβάς-Πανελευσινιακός αναβλήθηκε

 

7ος όμιλος (15:00)

 

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Νικόλαος-Άρης Σούδας: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Νεάπολης-Αλμυρός ΓΠΣ: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Ιεράπετρας-Γιούχτας: 0-4

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Πόρου-Ατσαλένιος: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Ρουφ-Πανιώνιος: 1-1

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Lupus






Kafe Mavroeidis




More in Ποδόσφαιρο