Connect with us

Β Τοπικό

Β’ ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΟΜΙΛΟ

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής, η βαθμολογία και η επόμενη (19η) αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (18η)

ΑΟ Πατίστα – Δαναός Καλαμάτας 0-3 α.α.

ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας 4-6

ΑΕΠΣ Άρις – Παναθηναϊκός Καλαμάτας 0-3

Πράσινα Πουλιά – ΑΟ Λαιϊκων 0-4

Αιαντας Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας 3-1

Ερασιτέχνες Καλαμάτας – Ίκαρος Καλαμάτας 4-0

Η βαθμολογία (18η)  

  1. Eρασιτέχνες Καλαμάτας 51
  2. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 40
  3. ΑΟ Λαιϊκων 40
  4. Κεραυνός Καλαμάτας 37
  5. ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας 36
  6. Αίαντας Καλαμάτας 26
  7. Δαναός Καλαμάτας 22
  8. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 19
  9. Πράσινα Πουλιά 17
  10. Θύελλα Παραλίας 16
  11. Ίκαρος Καλαμάτας 7
  12. ΑΟ Πατίστα 0

Η επόμενη αγωνιστική (18η)

ΑΟ Πατίστα – ΠΑΟΚ Καλαμάτας 0-3 α.α.

Δαναός Καλαμάτας – ΑΕΠΣ Άρις Καλαμάτας

Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΟ Λαιϊκων

Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά – Ερασιτέχνες Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας – Θύελλα Παραλίας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (18η)

Θύελλα Μερόπης – Ατρόμητος Πλατύ 0-0

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Αστέρας Βαλύρας 3-0

Διαγόρας Κοπανακίου – Ερμής Καλαμάτας 5-0

ΑΟ Ασπρόχωμα – Κυπάρισσος Τριφυλίας 0-3 α.α.

Νίκη Πλάτης – Παπαφλέσσας Άμφειας 3-0 α.α.

Ρεπό: ΑΟ Πανευαϊκός

Η βαθμολογία (18η)

  1. Ολυμπιακός Διαβολιτσίου 45
  2. Διαγόρας Κοπανακίου 36
  3. Ατρόμητος Πλατύ 35
  4. Νίκη Πλάτης 34
  5. Θύελλα Μερόπης 32
  6. Αστέρας Βαλύρας 22
  7. Ερμής Καλαμάτας 21
  8. Κυπάρισσος Τριφυλίας 19
  9. ΑΟ Πανευαϊκός 0
  10. ΑΟ Ασπρόχωμα 0
  11. Παπαφλέσσας Άμφειας 0

Η επόμενη αγωνιστική (19η)

Θύελλα Μερόπης – ΑΟ Πανευαϊκός 3-0 α.α.

Ατρόμητος Πλατύ – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

Αστέρας Βαλύρας – ΑΟ Ασπρόχωμα 3-0 α.α.

Ερμής Καλαμάτας – Νίκη Πλάτης

Παπαφλέσσας Άμφειας – Κυπάρισσος Τριφυλίας 0-3 α.α.

Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (18η)

Δόξα Καλαμάτας – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 0-3

ΑΟ Μιλτιάδης – ΑΕ Γαργαλιάνων 4-0

ΠΑΟ Καλλιθέας – Νέστωρ Πύλου 4-2

ΑΟ Στενωσιάς – Νέδουσα Αλαγονίας 1-0

ΑΟ Φοινικούντας – Ακαδημία Πάμισος Μεσσήνης 2-1

Ρεπό: Μεσσηνιακός Γ.Σ.

Η βαθμολογία (18η)

  1. ΑΟ Μιλτιάδης 44
  2. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 37
  3. ΑΟ Φοινικούντας 37
  4. Δόξα Καλαμάτας 34
  5. Mεσσηνιακός Γ.Σ. 28
  6. ΠΑΟ Καλλιθέας 22
  7. ΑΟ Στενωσιάς 16
  8. Νέστωρ Πύλου 10
  9. Ακαδημία Πάμισος Μεσσήνης 12
  10. Νέδουσα Αλαγονίας 5
  11. ΑΕ Γαργαλιάνων 4

Η επόμενη αγωνιστική (19η)

Δόξα Καλαμάτας – Μεσσηνιακός Γ.Σ.

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – ΑΟ Μιλτιάδης

ΑΕ Γαργαλιάνων – ΑΟ Στενωσιάς

Νέστωρ Πύλου – ΑΟ Φοινικούντας

Ακαδημία Πάμισος Μεσσήνης – Νέδουσα Αλαγονίας

Ρεπό: ΠΑΟ Καλλιθέας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Lupus








More in Β Τοπικό