Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

Super League 2: To πρόγραμμα των τελευταίων αγωνιστικών

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα για τις τέσσερις αγωνιστικές που απομένουν για το φινάλε της Super League 2.

Αναλυτικά:

31Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου (15.00)
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα
Νίκη Βόλου – ΑΕΛ
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Λάρισας
Καβάλα – Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Ξάνθη – ΠΟΤ Ηρακλής
Πιερικός – Βέροια
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου

Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου (15.00)
ΑΕΚ Β – Ρόδος
Διαγόρας – Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΟΦΙ
Εργοτέλης – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης Άρτας – Αιγάλεω
Παναθηναϊκός Β – Ηρόδοτος
Κηφισιά – Επισκοπή
Καλαμάτα – Λεβαδειακός (15.30 ΕΡΤ3)
Ρεπό: Χανιά

32Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Απριλίου (14.45)
Ολυμπιακός Β – Αλμωπός Αριδαίας
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β

Βέροια – Ξάνθη (ΕΡΤ3)
Κυριακή 17 Απριλίου (14.45)
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Ηρακλής – Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός – Καβάλα
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Απριλίου (14.45)
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β (ΕΡΤ3)
Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Αιγάλεω – Εργοτέλης (17:00 – ΕΡΤ3)
Κυριακή 17 Απριλίου (14:45)
Ρόδος – Καλαμάτα
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης Άρτας
Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη (ERTSPORTS)

ΟΦΙ – Διαγόρας
Ζάκυνθος – Χανιά
Ρεπό: Κηφισιά

33Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 27 Απριλίου (15.30)
ΠΑΟΚ Β – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Λάρισας
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β
Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
Καβάλα – Ηρακλής
Θεσπρωτός – Βέροια
Ξάνθη – Απόλλων Πόντου
Πιερικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Τρίκαλα

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 27 Απριλίου (15.30)

Χανιά – ΟΦΙ
Διαγόρας – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Αιγάλεω
Εργοτέλης – Ηρόδοτος
Καραϊσκάκης Άρτας – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός Β – Ρόδος
Καλαμάτα – Επισκοπή
ΑΕΚ Β – Κηφισιά
Ρεπό: Ζάκυνθος

34Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 1 Μαΐου (15.30)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ξάνθη

Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Βέροια – Καβάλα
Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Β – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β
ΑΕΛ-Τρίκαλα
Ρεπό: Πιερικός

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 1 Μαΐου (15.30)
Κηφισιά – Καλαμάτα
Επισκοπή – Παναθηναϊκός Β
Ρόδος – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Εργοτέλης
Ηρόδοτος – Αστ. Βλαχιώτη
Αιγάλεω – Διαγόρας
Καλλιθέα – Χανιά
ΟΦΙ – Ζάκυνθος

Ρεπό: ΑΕΚ Β

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Lupus






Kafe Mavroeidis




More in Ποδόσφαιρο