Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

SL2: Οι διαιτητές της 30ης αγωνιστικής. Ο Μπαΐλης στο Ηρόδοτος – Καλαμάτα

Διαβάστε για τους ορισμούς διαιτητών για τα ματς της 30ης αγωνιστικής της Super League 2.

Αναλυτικά:

Α’ όμιλος

Σάββατο 9 Απριλίου

Ολυμπιακός Β – Θεσπρωτός (17.00, Ρέντη)
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κομισοπούλου (Χανίων)

Κυριακή 10 Απριλίου

Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας (14.45 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Διαιτητής: Περράκης (Αθήνας)
Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Καραγιάννης (Θράκης)

ΠΟΤ Ηρακλής – Πιερικός (14.45, Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Πανσερραϊκός – Ξάνθη (14.45, Δημ. Σερρών)
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Νταβέλας (Μακεδονίας)

Απόλλων Λάρισας – Καβάλα (14.45, Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Φίλος (Βοιωτίας)

ΑΕΛ – Αλμωπός Αριδαίας (14.45, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

Τρίκαλα – Νίκη Βόλου (14.45, Δημ. Τρικάλων)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Φράγιος, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Βόλου (14.45, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Σάββας (Σερρών)

Ρεπό: Απόλλων Πόντου

Β’ όμιλος

Σάββατο 9 Απριλίου

Λεβαδειακός – ΑΕΚ Β (14.45, ΕΡΤ3, Δημ. Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθήνας)
Βοηθοί: Μπαλτάς, Οικονόμου (Αχαΐας)

Αιγάλεω – Παναθηναϊκός Β (17.00 ΕΡΤ3, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Αραβίδης (Αθήνας)

Κυριακή 10 Απριλίου

Ηρόδοτος – Καλαμάτα (14.30, Ν. Αλικαρνασσού)
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Καλλιθέα – Καραϊσκάκης Άρτας (14.45 ERTSPORTS, «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Καλλής, Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

Ρόδος – Κηφισιά (14.45, Δημ. Ρόδου)
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Αϊναλής, Κουφός (Μακεδονίας)

ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης (14.45, Βουζουνεράκειο)
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Γουρνιάς (Αν. Αττικής), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη (14.45, Δημ. Ζακύνθου)
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Μάνος (Λάρισας)

Χανιά – Διαγόρας (14.45, Περιβολίων)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης, Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

Ρεπό: Επισκοπή

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *





Kafe Mavroeidis


Kafe Mavroeidis




More in Ποδόσφαιρο