Ακολουθήστε μας

TV

Με Superleague 1 και Στέφανος Τσιτσιπάς – Σάσα Ζβέρεφ οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/04)

Πλούσιο είναι το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα σήμερα Σάββατο 16 Απριλίου, καθώς περιλαμβάνει σπουδαίες αναμετρήσεις από όλη την Ευρώπη, αγώνες για τα play out της Superleague 1, αλλά και τον ημιτελικό στο Μόντε Κάρλο, όπου ο Στέφανος Τσιτσιπάς θα αντιμετωπίσει τον Σάσα Ζβέρεφ.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Κάλιαρι – Σασουόλο Serie  Α Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2022 Νταβίντοβιτς Φοκίνα – Ντιμιτρόφ Ημιτελικός ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD
Έλτσε – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports 4
Πανερυθραϊκός – Χαρίλαος Τρικούπης Α2 Μπάσκετ

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ουντινέζε – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σαμπντόρια – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Σμύρνης – Βόλος ΝΠΣ Super League  Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start
Αουγκσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD
Μάιντς – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD
Φράιμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2022 Στέφανος Τσιτσιπάς-Αλεξάντερ Ζβέρεφ ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Περιστέρι – Άρης Basket League Mπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 3
Ηρακλής – Κολοσσός Ρόδου Basket League  Mπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σαουθάμπτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γουότφορντ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3
Αιγάλεω – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD
Αλαβές – Βαγιεκάνο La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Φιορεντίνα – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ FA Cup Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD
Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Ρούμπιν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD
Γκλάντμπαχ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime
Βαλένθια – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γιουβέντους – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης Super League  Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς – Γιούτα Τζαζ NBA Playoffs Mπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3
Ολυμπιακός – Λάρισα Basket League Mπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Τόφας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Mπάσκετ

21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD
Τρεβίζο – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Mπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD
Λιλ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Χετάφε – Βιγιαρεάλ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Μέμφις Γκρίζλις – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA Playoffs Mπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Πορτιμονένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

 

Πηγή: newsit.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Lupus






Kafe Mavroeidis




More in TV