Ακολουθήστε μας

TV

Με Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, Άρης – ΠΑΟΚ και Τσιτσιπάς – Νταβίντοβιτς Φοκίνα οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/4)

Τα ντέρμπι Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός και Άρης – ΠΑΟΚ για τα πλέι οφ της Superleague, καθώς κι ο τελικός του Μόντε Κάρλο ανάμεσα στον Στέφανο Τσιτσιπά και τον Νταβίντοβιτς Φοκίνα ξεχωρίζουν από τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/4).

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

14:00 Novasports 2HD Νις – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 4HD Βέρντερ Βρέμης – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Καλλιθέα – Αστέρα Βλαχιώτη Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Βέροια – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Λεβάντε La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports Prime Ατρόμητος – ΟΦΗ Super League 1 Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεχάντρο Νταβίντοβιτς Φοκίνα – Στέφανος Τσιτσιπάς Monte Carlo Masters Τελικός Τένις

16:15 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD Νιούκαστλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σότσι – Λοκομοτίβ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Τελικός Ολυμπιακός-Γλυφάδα Final4 Κυπέλλου- Γυναίκες Πόλο

17:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΣ Λαμία – Ιωνικός Super League 1 Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

18:05 Novasports 2HD Λιόν – Μπορντό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 6HD Χόφενχαϊμ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας FA Cup Ημιτελικός Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 3 Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη Τελικός Final4 Κυπέλλου – Άνδρες Πόλο

19:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 3 Μαυροβούνιο – Ελλάδα Χάντμπολ ανδρών

19:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

19:15 Novasports Start Ουέσκα – Σαραγόσα Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Θέλτα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Άρης – ΠΑΟΚ Super League 1 Πλέι οφ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπασκόνια – Βαλένθια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

20:30 Novasports 3HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League 1 Πλέι οφ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Σεβίλλη – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόστον Σέλτικς – Μπρούκλιν Νετς NBA Playoffs Μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπενφίκα Liga

23:05 Novasports 6HD Λος Άντζελες – Κάνσας MLS Ποδόσφαιρο

 

Πηγή: newsit.gr

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Lupus






Kafe Mavroeidis




More in TV